Vrásky u 21 ročnej

26. nov 2021

Pekný večer,
mám 21 a na čele už mám celkom viditelné už 3 vrásky. Dosť ma to trápi. Rozmýšľala som nad kyselina hyaluronovou alebo botoxom do čela, ale bojim sa, že to je trochu skoro s tym začať. Je tu niekto kto s tym začal pred 30kou? Prípadne máte nejaké overené krémy nech sa to nezhoršuje ?

autor
26. nov 2021

*kyselinou

mamamasama
26. nov 2021

Ahoj...bola som na botox v 25-ke. Ten isty problem ako mas ty. Ono je to skvele aj preventivne. Aby si sa odnaucila vrastit čelo. Teraz mam po 30-tke. Na botox som bola odvtedy 2 krat. Ovela viac sa staram o plet, vrasky sice su, ale už nic strasne.

savoya
26. nov 2021

Kup si kolagen na plet.Ja beriem kazde rano jednu tabletku.Mam uz 38 rokov a ani jednu vrasku.Kolagen uzivam pravidelne od 34 -ky,teda 4 roky v kuse.

modrymotyl8
26. nov 2021

@savoya môžem sa opýtať aký kolagén berieš ? dakujem

kacena4
26. nov 2021

ked sa chces dat v 21 pichat co bude v 30tke? 40tke? pojdes na plastiku? vzhlad nie je najdolezitejsi kasli na to

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
savoya
26. nov 2021

Vies co,kedze byvam v Nemecku tak v Dm si kupujem take tabletky na plet kolagen,stoji to len 6,50€.V slovenskej Dm ke som ich nenasla.

savoya
26. nov 2021

Nie stoji to len 5,95€ je tam 30 tabletiek a je to na cely mesiac.Ja som velmi spokojna.

mamamasama
26. nov 2021

@savoya lenze ona ma 21. Tam to este nie je sposobene nedostatkom kolagenu. Ide hlavne o mimiku.

miadi
26. nov 2021

Tak Ja budem mat 40 za par mesiacov a uplne prirodzene bez chemie a nevyzeram ako stara haranta.😆nemam vrasky na cele Iba okolo oči od smiechu no to mi nevadi rada sa smejem. Kludne chod na Botox ak to mas take zle v 21 by si nemala mat vrasky ale ak sa mracis tak moze byt. Poznala som babu co v 19 mala vrasky ako 60r zo solarka. Vyhybaj sa slnku solarku davaj si vysoky faktor opalovak celorocne. Ten Botox len Musis pravidelne opakovat . Chod do ulk tam ti kožna poradi co je v tvojom pripade lepsie . Pi vela vody. Ja som nikdy nebola moc na kremiky niekedy staci genetika ( co si nevyberies)alebo strava na dobru pokožku. A chod k ocnemu Mozno sa mracis pri citani Lebo potrebujes okuliare.

kacena4
26. nov 2021

@nikolka1986 "stara" budes rak ci tak

kofa77
26. nov 2021

@kacena4 v 30-40 tke bude tiez chodit na botox, alebo si da lifting... moznosti je vela.

lienkashoppingqueen
26. nov 2021

Daj foto aspon oci a celo. Mne to pride dooost skoro. Ze ci to mas naozaj take nevyhnutne.

marcellka32
27. nov 2021

@kacena4 každý starne, ale niektoré chcú aj dobre vyzerat a starajú sa o seba, to, že tebe je to jedno, tak to nie je jedno niekomu inému
Autorka: choď na kliniku na konzultáciu a tam ti najlepšie poradia

marcellka32
27. nov 2021

@lienkashoppingqueen botox sa aplikuje v ojedinelých prípadoch aj v 20 rokoch, ale ako hovorím najlepšie to posúdi lekár má klinike

vanessa0311
27. nov 2021

Tiež mam taký istý problém aj skoro vek. Na čele mám jednu veľkú skoro cez celé čelo, tu mám už asi od 19. A teraz som si všimla že ďalšia sa mi robí nad. Potom medzi obočím mám tiež, nie až take viditeľné ale je tam. A taktiež vrásky smiechu alebo ako sa volajú, v oblasti úst. Pridám fotku. Viem pre niekoho je to banalita ale mne osobne to tiež vadí. Tiež by som chcela si to dať upraviť ale bojím že keď začnem teraz tak čo bude o 20rokov. Nechcem vyzerať ako čistá umelina

marcellka32
27. nov 2021

@vanessa0311 do vrások smiechu (nosolabialne vrásky) sa nedáva botox, ale kyselina hyalurónová a nebudeš vyzerať ako umelina, kyselina je telu vlastná, vekom sa vytráca, zbehni na kliniku na konzultáciu a poradia ti

lienkashoppingqueen
27. nov 2021

@marcellka32 ja som sa pytala autorky o fotku.

merlinja
27. nov 2021

Dali by ste si kyselinu HA pichnúť u kozmetičky, či len lekár v nejakom centre?

kofa77
27. nov 2021

@merlinja kozmeticka HA NEPICHA, nikdy. a ak taku poznate, robi to nacierno a v ziadnom pripade k nej nechodte, nikdy nikto

marcellka32
27. nov 2021

@merlinja nie, nedala, nikdy

modrymotyl8
27. nov 2021

@savoya škoda, že u nás taký kolagén nemajú.

modrymotyl8
27. nov 2021

@mamamasama ale toto o kolagén som sa jej pýtala ja, a ja bohužial nemám 21 ale 35😀

savoya
27. nov 2021

@modrymotyl8
No bohuzial na Slovensku ho nemaju a je aj dost lacny,stoji len 5,99 na 1 mesiac.