Vrásky pod očami

marher
3. jan 2021

Ahojte kocky. V poslednwj dobe ma trapia vrasky pod ocami. Na tie botox nezabera. Premyslam o nejakom nechirurgickom zakroku ale rada by som sa poradila ci mate s niecim skusenost a pomohlo vam to.
Zvazujem aj kupu galvanickej zehlicky len neviem ci to nebudu vyhodene peniaze.
Dakujem za rady.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkeel
4. jan 2021

Jedine plastika - operacia spodnych viecok. Natiahnu kozu, odstrania kruhy pod ocami a vraskavu kozu natiahnu, prebytocnu kozu odstrihnu. Cca 400 eur

marher
autor
4. jan 2021

@nikolka1986 super ano retinol som citala aj ja.dakujem za tip

marcellka32
4. jan 2021

Tam sa pichá kyselina hyalurónová

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
4. jan 2021

@nikolka1986 ja to nemám, ale kamoška áno, kyselinu

desore
4. jan 2021

@marcellka32 Tak to nebude o vraskach... Kyselina sa dava na vacky pod ocami...na vrasky pod oci botox...

marcellka32
4. jan 2021

@desore áno vačky riešila, pardon, na vrásky je botox

nini1010
4. jan 2021

Ja som zacala cvicit tvarovu gymnstiku,ale chce t doslednost a diciplinu.Na pripravky s tristo platenymi recenziami uz neverim.Viem ako to chodi.

nini1010
4. jan 2021

@nikolka1986 Ja uz mam z retinolu strach aj ked je super lebo minule sa mi z neho vyhadzala tvar takymi bolavymi vyrazkami ze uz neviem co si o nom mysliet.doteraz si davam tvar z neho od vyrazok do poriadku.

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
4. jan 2021

@nini1010 To je to medziobdobie... Vola sa to purging... Treba zacat 2x do tyzdna... Postupne zvysovat frekvenciu... Naozaj opatrno... Retinol 0,3-0,5% davat na uplne suchu pokozku, nasledne cca 20-30 min aplikovat hydratacny krem... Ak je citliva pokozka, treba najskor aplikovat krem potom retinol... Cez den SPF 30 a viac...retinol dost vysusuje pokozku... Ked citim, ze ju mam podrazdenu, 3-4 dni pockam a opat sa vraciam k dennej rutine

nini1010
4. jan 2021

@nikolka1986 Ale ja som si nekupovala dvd.Nasla som si cviky na youtube.

desore
4. jan 2021

@nini1010 Pozor na tvarovu gymnastiku... Vcera dr. Brezova, plasticka chirurgicka, upozornovala na 1 cvik, ktorym si zeny zbytocne vytvaraju druhu bradu a vrasky na krku... Ona ju vobec neodporuca!!!

marcellka32
4. jan 2021

@desore súhlasím, ten cvik mi prosím vieš opísať? Prípadne článok, link, vďaka

desore
4. jan 2021

@marcellka32 Mala to v pribehu vcera na IG...ked sa snazis tahat tkrk smerom hore a ako keby ti na krku vybehli zily (ja som v tomto analfabet 😲)... Hovorila druha brada a este, ze to skodi na jemnu pokozku krku.

mirage
4. jan 2021

Pozri, ja som dala stovky a stovky za kremy a sera, a botoxy . jedine, co mne zaberie je operacia. Botox som mala, okolo oci, ten sposobil len to, ze sa mi vacky pod ocami iba zvacsili. Kyselinu som si nedala, citala som tolko zlych skusenosti, plus mne ani ten botox nevydrzal dho, s mojim stastim by vydrzala- ak by bola dobra par mesiacov.

@majkeel pridaj na cene.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirage
4. jan 2021

@zazvorka87 nesuhlasim, niekto starne rychlejsie, niekto pomalsie. Ja mam vrasky, ake nemaju kamaratky co maju o 5 rokov viac.. a to mam relativne zdravu zivotospravu, s obacsnymi prehreskami v norme.

marcellka32
4. jan 2021

@mirage tak tak, veľa je genetika a veľa robí starostlivosť

majkeel
4. jan 2021
marher
autor
4. jan 2021

@marcellka32 skusim sa popytat na tu kyselinu co mi povedia

marher
autor
4. jan 2021

@zazvorka87 mam 37...ja viem ze je to normalne...nechcem vyzerat umelo. Ale keby sa to dalo nejako zkepsit bola by som rada 😊

marher
autor
4. jan 2021

@nini1010 fuuuha

marher
autor
4. jan 2021

@mirage uz si aj pozerala po nejakom zakroku? Je tam v ponuke nejaky plexr...ale vyzera to ako vypalovanie

mirage
4. jan 2021

@marher blepharoplastika

nini1010
4. jan 2021

@nikolka1986 mala som 1%.Ale fakt take velke a bolave vyrazky ze dovidenia.Cakala som ze moze byt plet podrazden ale toto nie.

nini1010
8. jan 2021

@desore Nuz hej,to ja chapem a zrejme som to s aplikaciou na zaciatok dost prehnala,ale velke fakt bolave vyrazky?To som ozaj necakala.Skor zacervenanie,supanie.