Vraj chrápem

13. dec 2020

Co sa s tym da robit? Vraj strasne chrapem. Moj mm sa na to obcas budi ze to je hrozne ze sa to neda pri mne vydrzat. V praci sa tiez kolegyne stazuju ze strasne chrapem. Je mi to neprijemne a trapne. Ten kolik na nos proti chrapanu nemozem lebo neviem dychat cez nos dycham ustami lebo ked dycham nosom nestyham dychat a dusim sa. Taktiez sa mi zle dycha pretoze mam velke brucho nemozem z neho zhodit inak mam stihle nohy aj ruky az na to brucho co mi vadi. A ked sa vyse najem nevladzem dychat. Co mam robit

dskjhfdlkdjhl
13. dec 2020

Prepac, ale kolegyne sa stazuju, ze chrapes? Ty v praci spis?🙊

evuska135
13. dec 2020

Ja som chrapala ako dieta, boli to nosne mandle, vekom sa mi zmensili a uz nechrapem

autor
13. dec 2020

@dskjhfdlkdjhl vsetky spime nielen ja teda spala som. Odkedy sa zacali stazovat pozeram radsej klientov alebo tv a oni spia

nini1010
13. dec 2020

No kokos tak toto je ozaj neprijemne...Spat vedla cloveka ktory chraoe psychiatria aspon pre mna...Ja by som sla za obvodnou doktorkou poradit nech ta posle na vysetrenia.

autor
13. dec 2020

@nini1010 teraz neporiasim nic kedze korona.... neboj ja som nechrapala vzdy takto zacala som vraj 3 roky dozadu. A co narobim mne to tiez neni prijemne

h_petra
13. dec 2020

@dskjhfdlkdjhl kks, to musí človek v práci rovno spať? si v živote nebola na nejakom viacdňovom školení, ubytovaná s kolegyňou na izbe, alebo čo?

autor
13. dec 2020

@h_petra nie moje kolegyne v sluzbe na nocnej spia ked sa vsetko porobi

leuchtturm
13. dec 2020

no teraz nic neporobis s tym chrapanim. Nechrapes predsa z pleziru, aby si ostatnych naschval rusila. Tvoj muz musi pockat, kym budes moct riesit svoj problem s lekarom.

tinapa
13. dec 2020

Pred pár dňami bola v relácii "Dámsky klub" na RTVS téma chrápania.
Pozri si ju v archíve.

ninusa221
14. dec 2020

Skus sa poradit moj ujo strasne chrapal a dali mu ten prístroj co si nasadis ako kyslík na to uz asi nic ine nezabera