Vracia sa mi úzkosť?

dominikatomas
7. sep 2021

Zdravim vas, mozno je niwkto hore. Tak aom sa tesila ako zvladam bez liekov byt v pohode a nad vecoi a nemysliet na zle a nezatazovat sa nicim ... a od vcera mam pocit akoby ma zacalo ,,nazad nieco strasit" co neexistuje. Nechcrm si namyslat. Ale trraz som sa zobudila a zlqkla som sa trochu ,ze sa citim nijako ale dost ma boli chrbat qj tak mozno my aj z toho je tak q hned aom ai to spojila ,ze mam uzkost naspat. Mozno to to ani nie je.. ale dufM ,ze sa to nevrati...

mimka1402
7. sep 2021

Nechcem byť negatívna, ale úzkosť u človeka stále je, ak trpí úzkostnu poruchou. Môže sa na nejaké obdobie "stratiť" alebo byť menej intenzívne, ale inak sa s tým človek musí naučiť pracovať... 😏

dominikatomas
autor
7. sep 2021

@mimka1402 nie ste negatovna len realistka. Mozno ano , ale mam pocit ,ze s ttm viem uz viac pracovat

sasha10
8. sep 2021

@dominikatomas ja sa tiež často v noci zobudim že sa mi ťažko dýcha alebo ťaží na hrudi, ale keď sa napr. Otočím cítim bolest chrbta, aj cez deň, a bolest chrbta môže spôsobovať veľa podobných veci ako tlak na hrudi, zťazene dychanie, pichanie na hrudi a rôzne takže smer masáž a uvidíš 🙂 mala som úzkosti tiež takže aspoň u seba to viem zhodnotiť

luccija
8. sep 2021

@dominikatomas a čo si brala aké lieky?Hlavne je nezľaknut sa dať si magnézium a uvidíš...prípadne ukludnovak úzkosti prichádzajú a odchádzajú, ak si brala lieky, tak si taký typ.Predychat, autogenny tréning...nepozorovat sa to je najhoršie čo môže byt

mimka1402
8. sep 2021

@dominikatomas Ak nechceš brať lieky od lekára, tak mne psychiatricka spomínala Lavekan, že ľuďom zaberá celkom dobre.. Je najlepšie ho brať 3mes a potom vysadiť. Skus sa na to pozrieť je to viac prirodne a volnodostupne...

dominikatomas
autor
8. sep 2021

@luccija neberiem nic, snazim sa si to upratat v hlave sama.

dominikatomas
autor
8. sep 2021

@sasha10 no ja som sa zobudilq ze ma velmi boli xhrbtica ale tlak na hrudi som nemala len mi trochu skakal tep ale nebola som zlaknuta. Takze si myslim ,ze mozno to nrbola uzkost ale z chrbta a telo tak reagovalo a bolelo po svojom a z toho som chcela vyvosit nieco ale zobudilq som priatela a on ma ukludnil ,ze to nix nie je a viem ,ze mam problemy s chrbtom tal to boli a aj mi ho naterial tak sa uvolnuje a potom som zqspala.🙂

pedrolino
8. sep 2021

Dobry den mam uzkostne stavy a depresie beriem cely zivot lexaurin a mam samovrazedne sklony nemam poistenie lebo mam dlzoby a byvam sam prosim vas pekne jeden znamy my vzdy predpisal lexaurin len uz ho to obtazuje nemozem vas poprosit o 1 krabicku lexaurinu postovne a plus nieco navyse preplatim peknu den prajem.

luccija
8. sep 2021

@pedrolino tak si ho zaplatíš celý aký problém?lekárka Ti ho predpíše.Ak sa cítiš tak zle je to život ohrozujúce a ošetria Ta.Mal by si sa liečiť antidepresivami a nie Lexaurinom