Vracali ste posledný dobu?

damira90
28. mar 2024

Prosím vás nemôžem ísť dr lebo stále ma napína. Hnačka alebo vraciam a boli ma brucho občas mi je zima. A potom nič. A potom znova taky istý kolobeh. Nemali ste to niektorá čítala som ze je aj kovid. Ja som mala pred 3rokmi silný kovid takže mňa to lapá. Môžem ho mat ten črevný? Vraciam aj poldeci Pepsi zero. Dakujem

klarissa25
28. mar 2024

Prečo hneď kovid? Veď je xy chorôb viroz. Taktiež to môže byť aj iný problém zdravotný

damira90
autor
28. mar 2024

@klarissa25 áno viem ale každý mi rozpráva že toho je plno tak ma napadol.

deti95060810
28. mar 2024

nebude to brušná chrípka? ako dlho to máš? brušná chrípka trvá tak 3 - 4 dni.

damira90
autor
28. mar 2024

Od rána už som 11xvracala a nemá čo:/
@deti95060810 čierny čaj mi na 15min už zastavil.

heln
28. mar 2024

@damira90 preco potrebujes vediet ci je to kovid? bude ti menej zle? co ak je to noro virus?
sprav si bujon, suchar, alebo slane tycinky a po troske konzumuj.

siska53
28. mar 2024

@damira90 to mas nejaku virozu, je jedno aku. Prosto istu dobu - par hodin skus nepit, potom skus po lyzickach cierny caj s glukopurom. Ak ten odtolerujes, pridas piskotu. Takto to s malou robili na expektacnom, kde sme zial, ked bola mala, zoparkrat skoncili. Plus teda jej davali infuzku. Ale ako starsia - tam nam povedali, ze nemusime sa bat, ak niekolko hodin nepije, ze u starsieho organizmu uz tak rychli vnutorny rozvrat organizmu nenastava.
Skore uzdravenie kazdopadne.

majkadu92
28. mar 2024

Ja keď som mala brušnú vyrozu mne doktor neodporúčal piť čierny čaj ani, nič nejesť nepiť jedine toto pomôže a keď tak po lyžičkách..v týchto začiatkoch mi bolo zle aj z jednej tyčinky,

damira90
autor
28. mar 2024

@heln
@siska53
@majkadu92 ležím vypila som čierny čaj a už dom si aj od grgla. Zázrakom. Bude to viroza asi. Pomáha že spím aj hlava bolí . Budem jemne jest vďaka ale radšej asi nič.

madeincssr
28. mar 2024

@damira90 spanok lieci. A ja si pri tychto stavoch davam zivocisne uhlie (Carbosorb ci ako sa to vola) a mam pocit, ze po urcitom case (den-dva) mi to pomoze. Vracanie aj hnacka ustanu.

damira90
autor
28. mar 2024

@madeincssr áno spala som a trocha to pomáha.. ale stále ma trase. Áno aj uhlie ja to radšej nedávam. Ďakujem 🖤