Vracajúca sa depresia

10. nov 2021

..myslím často nato,ako som sa chovala zle , uvedomujem si svoje chyby.. ako som mala problém byť sama sebou kôli hanblivosti a chovala som sa neprirodzene.. mávala som akoby blok sa uvoľniť pred ľuďmi a teraz sa za to hanbím ešte viac keď sa mi to pripomína ..keď sa ráno zobudím, tak už s tým pocitom.. neviem sa mať akosi rada ,vždy som bola sama ,odstrkovana a už viem kôli čomu

ella_price
10. nov 2021

No a čo teda chceš vyriešiť? Bola ti depresia nejak diagnostikovaná, liečiš sa z depresívnej poruchy alebo si si jedno ráno povedala 'cítim sa na ho*no, mám depresiu?' Podla opisu vyzeráš jednoducho na introverta s občasnou tendenciou sa lutovať. Ale chyby si uvedomuješ.

autor
10. nov 2021

@ella_price nie ,nebola mi diag.. myslím si to ja

luccija
10. nov 2021

Každý má chyby..som zmätená z toho príspevku, ak sa ráno budiš so zlym pocitom a výčitkami voči sebe chod k lekárovi

ella_price
10. nov 2021

Tak to, že si to myslíš neznamená, že máš akože vracajúcu sa depresiu. Ľudia čo s touto diagnózou bojujú dlhé roky, to naozaj nemajú ľahké.
Kolko máš rokov? Veď ak sa cítiš sama so sebou nespokojná, nájdi si niečo, čím si zamestnáš hlavu. Niečo vytvor, čítaj, rozvíjaj koníčky...

kika1603
10. nov 2021

Kľudne mi napis 🤗