Vpichnutie kyseliny hylaurónovej

lala123
30. okt 2016

Ahoj chcela by som sa opýtat ake mate skúsenosti s vpichnutim kyseliny hylauronovej do tzv. vrásky hnevu teda vrásky medzi obočím. ci ste spokojne s výslednym efektom poprípade ako dlho Vam trvalo kým sa to vstrebalo. este by som chcela podotknúť, te nemyslím Botox ale čisto kyselinu hylauronovu. dakujem

luciannka83
30. okt 2016

nemám skúsenosť, ale len z toho čo som počula. Ak je kyselina hylauronová kvalitná, tak pekne vyhladí a nemusí ju pichať ani odborník 🙂

voskovka
30. okt 2016

Kamoska teraz bola a ma to super ale dali jej botox ze kyselina sa nemusi pekne rozlozit.

oli18
30. okt 2016

Všetko je to len na určitý čas. keď "vyprchá" látka, vráska sa znova objaví. Takže dávať pichať stále, alebo vôbec.

jeennyv
31. okt 2016

@lala123 ked raz začneš musíš potom chodiť stále a je jedno co použiješ ci kyselinu, botox ...miesta ti po nepravidelnej aplikácii ochabnu a zvráskaveju este viac ako prirodzenou cestou...mam známe co chodia a nie je to pekne...

lala123
autor
31. okt 2016
lala123
autor
31. okt 2016

@oli18
@jeennyv dievčatá dakujem za odpovede. Mne bolo povedané, ze ked uz tak kyselinu koli tomu, ze je to telu vlastná latka a Botox je predsa len jed.zatial to riešim len v teoretickej rovine ale Dr mi povedal, ze ked si nic nedám tak sa to bude rýchlo zhoršovať lebo mam dost silnú mimiku tvare pri rozprávaní. A nechcem vyzerať ako vkuse nazlostena a namosurena😂

sintra
31. okt 2016

Je to takto: kyselina ti tu vrasku vyplni, ale pokial vznikla zo zlozvyku vrastit celo, velmi rychlo sa objavi znova. preto by bolo najucinnejsie kombinovat kyselinu + botox - botox na urcity cas zabrani tomu, aby sa vraska tvorila znova.
No a samozrejme, ze na tieto zakroky treba chodit pravidelne, pretoze efekt nie je navzdy.

oli18
31. okt 2016

@lala123 dcéra ako 28 ročná si tiež tú vrásku dala napchať. 2x, prvý a posledný krát 🙂 Má 30 a má ju tam, lebo permanentne to robiť ju nebaví. Ja som iný prípad, lebo som stará a mne napichali nielen tú vrásku, ale celé čelo. Vráska sa nevyrovnala, len zjemnila. Ale keďže spím len na boku, urobili sa mi vrásky na spánkoch /neboli napichané/, hoci som ich tam nikdy nemala. Po odznení kyseliny zase všetko nabehlo do starých koľají. Keď vidíš niektoré staršie celebrity ako pribrali v tvári, je to preto, že kvôli vyhladeniu vrások musia napichať aj líca, aby sa
im nevytvorili nové vrásky práve tam, kde nie je vpich . Nie tak dávno bol Richard Stanke v tvári taký "plný", akoby ho poštípali včely. Po čase zase normálny vráskavý. Alebo Smotánková madam, takú guľatú tvár nikdy nemala. Tiež je napichaná.
Potom napíš svoju skúsenosť 🙂

malasandrika
1. nov 2016

Ja mám kombináciu kyseliny a botoxu, nakoľko som mala veľmi výrazné vrásky na čele a nedám na to dopustiť už 5 rokov. Čím dlhšie ma to chodíš, tým sa výsledný efekt predlžuje

lala123
autor
3. nov 2016

@malasandrika

@oli18

@sintra dakuhem za odpovede . Presne preto to odkladom lebo viem , ze ked raz začnem tak uz to budem musiet priebežne stále davat. Este by som sa Vas chcela opýta kde Vam to robili . Dakuhen

malasandrika
4. nov 2016

@lala123 botox aj kyselinu mi robili v Esthetic