Voľnopredajný liek na močové cesty

lucikc20
13. sep 2022

Baby, prosím poraďte hocijaké babské rady a najlepšie/najsilnejšie voľnopredajné lieky na močové cesty. Idem sa zblázniť od bolesti

e1i
13. sep 2022

@lucikc20 urinal d manosa. Ale rano odniest dr moc na k+c a liecbu nasadit podla citlivosti.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liloastitch
13. sep 2022

Tinktúra z kapucinky.

pinkgirl
13. sep 2022

Ak je zápal v pokročilom štádiu, žiadne voľnopredajné lieky nepomôžu, musia sa nasadiť ATB.
Zatiaľ repikovy čaj, urologicky čaj, urinal akut, sušené brusnice.

banalu
13. sep 2022

@lucikc20 hektolitre vody, caju - najlepsie urologicky caj + urinal akut forte aj 4 tabletky naraz ako prvu davku. A rano smer obvodny s rannym mocom - ak je to uz v stadiu nevydrzani bolesti tu ine ako atb nepomoze. Inak to moze prejst az k oblickam.

darkswan
13. sep 2022

Napriklad mne urolog vyslovene uro caj nepdporucal lebo vraj drazdi

54tinka54
13. sep 2022

@lucikc20 tinktura z kapucinky je super a od bolesti algifen kvapky.
A ešte aj brusnice pomáhajú - ak máš napr sušené doma.

vorkola
13. sep 2022

@lucikc20 je tu aj skupinka Zapaly mocovych ciest a ine gyn tazkosti Mne pomohlo toto,Do vane vodu,ktora nesmie byt ani horuca ani studena,len tak malo teplucka ,som nakvapkala 10 kvapiek 100% australskeho olejceka a 1 polievkovu lyzicu panenskeho oleja k tomu ,a mocila 20 minut,asi za 4 dni som zopakovala a viac sa mi to nevratilo,to som si tiez tu na nete niekde nasla,Ale davam si pozor, na chlad, hlavne od noh,.Ked to prejde definitivne, zacat pomaly otuzovat, postupne ,od noh ,zacat v lete od prstov noh ,pokracovat dale ,po kolena,aaz sa dostat pod pupok,otuzovanie do ladovej vody trva aj polroka.Ak to nezaberie smer Mudr

vorkola
13. sep 2022

@lucikc20 Ano, a este ten alifen,aby mal mocovy mechur pocas liecby klud,Lebo ja som zo zaciatku nechcela od bolesti brat,a tympadom takmer kazde 2 min, mocila a bolo este horsie,Az potom ,ked zapal prejde asi za dva tyzdne muzes za den najmenej 1 az litre ,v priebehu dna,najlepsi je zihlavov caj

dashenka426
14. sep 2022

@lucikc20 najlepšie je za lyžičku sódy bikarbóny zapiť vodou ráno, večer,,, úľavu pocítite do 10 minút