Voľnopredajné lieky na ukľudnenie

15. mar 2023

Ahojte, existuje niečo dobré volnopredajne na ukludnenie?
Čaká ma hrozne ťažký a bolestivý pohreb malého dieťaťa, hrozne tragicka udalosť, a proste to tam bude veľmi, prevelmi ťažké, asi to bez niečoho nedám ale nemam s nicim takym skúsenosť . Dakujem

a_alexandra_a
15. mar 2023

Choď k obvodnému, normálne povedz čo sa deje a on ti niečo dá

vikusjk
15. mar 2023

V prvom rade úprimnú sústrasť, nech ide o kohokoľvek z tvojho okolia, zjavne to znášaš ťatko 😔
Existujú rôzne voľnopredajné lieky, ale podľa situácie, ktorú opisuješ, si myslím, že sú na to slabé. Obvodná ti môže napísať niečo silnejšie, čo ozaj zaberie a budeš to brať len kým bude najhoršie.

ivette1223
15. mar 2023

Neviem ci pomozu nejake voľnopredajne lieky ak ste citlivejsia a tazko zvladate stres, smútok. Su slabé napr. Persen, lavekan, alebo depress...Radšej by som siahla jednorazovo na nejaky silnejsi liek vypisany od obvodnej. Ak si raz - dvakrat date, nebude to navykove.

svetlonos
15. mar 2023

Pane Boze 😢
po precitani som ti chcela napisat vitamin D, B a magnezium. Toto je ale hrozna situacia. Znamy si v narocnych psych situaciach daval lexaurin na upokojenie ale ten je ( bohudik) na predpis. Tiez by som zasla za dr nech mi nieco da.

autor
15. mar 2023

Ďakujem vam, kamoska si dá neurol , ze mi dá, len som este nikdy take nieco nevzala, neviem ako to na mna zapôsobí, aby som tam potom nepôsobila ako opita alebo co, neviem vôbec ako take lieky pôsobia, za to som chcela nieco volnopredajne co je automatika slabšie ale s cim aspon ma niekto skusenost, nie som velmi zastanca liekov ,ale v tomto pripade to asi budem budem potrebovat, zle mi bolo, tazko na hrudi, ruky sa mi triasli ked som sa to dozvedela ,takze predpokladam, že priamo na pohrebe to bude ovela intenzivnejsie 😧
Tak neviem, mozem teda skusit ten neurol? Mozem normalne s tym soferovat? Prepacte za blbe otazky, fakt s tym nemam ziadnu skusenost

petruldo
15. mar 2023

Musíš si to vyskúšať, neurolu je viac síl a keď neviem silu, neporadím. Ak je to ten najslabší a ty niesi zvyknutá tak by som skúsila iba 1/2 tabletky, a uvidíš ako budeš naň reagovať a podľa toho sa zariadiť so šoferovanim

mpg
15. mar 2023

Keď to nie je vyskúšané, tak ja by som neodporúčala zobrať neurol, lebo to môže mať na každého iný účinok. Lepšie je vyrovnať sa s tou stratou a nebyť pod vplyvom liekov.

eva8
15. mar 2023

Vyskúšaj na necisto doma, až potom si daj pred pohrebom.
Ja som užila Lexaurinbpred jednou nepríjemnou udalosťou a nedopadlo to dobre. Preto radšej vyskúšaj najprv

autor
15. mar 2023

Aha tak to si radsej nedam, nemam to ako vyskúšať, nie som s tou kamoskou v jednom meste, pohreb je zajtra .
Mozno vyskusam vyssie spominane volnopredajne.
Dakujem vam

fiafia
15. mar 2023

Určite by som po žiadnom takomto lieku nesoferovala a nedala by som si ho prvý x v takýto deň. Na každého môže pôsobiť inak. Ja som mala skúsenosť síce s tramalom kde som si ho dala viac ako som mala a nevedela som o sebe,bola som ako opitá to bola prvá skúsenosť a pár x v živote som jedla neurol a na mňa pôsobil utlmujuco tak,že som skoro nevnímala realitu ako v bubline by som povedala 🤔