Vložky always neparfumované

mistulik
7. júl 2016

Ahojte, na nete som našla novinku always vložiek night neparfumovaných. Neviete prosím poradiť, v akých obchodných reťazcoch sa dá kúpiť? lebo na nete to objednávať z drogérií kvôli poštovnému je nevýhodné..ďakujem.

tobnuf
7. júl 2016

Toto je cisty trapas takato diskusia. To sa nehanbis zalozit? Ci len sedis doma na zadku a vsetko si objednavas cez net? Sa prejdi do obchodu vlozky maku vsade .. aj take co chces. Nemusis zakladat taketo primitivne diskusie. Zena sa uz hadam ani vys...rat nejde bez MK.. to je hrozne

paulinoocka
7. júl 2016

@mistulik prejdi sa do drogerie, urcite najdes. Nechapem, to naozaj uz az takto lenivieme? co s nami bude za paaar rokov????

stastnablcha
8. júl 2016

aaale .. uz som tu citala aj horsie 🙂 inak ja odkedy som nasla probioticke tampony nic ine uz nepouzivam.. totalne sa mi ulavilo od zapalov.. pozri toto : https://www.drmax.sk/ellen-normal/.. ja si robim v dr. maxe hromadne objednavky cez net raz za cas, tiez sa mi nechce behat po drogeriach 🙂

mistulik
autor
9. júl 2016

@tobnuf toto bolo trochu urážajúce. Bola som po drogériách, pýtala som sa na konkrétny výrobok, ktorý uvádzam v diskusii, nenašla som. Okrem iného, zaberie mi viac času obehať celé mesto s malým dieťaťom, ako keď mi rýchlo niekto poradí. Určite tu nesedím celé dni za počítačom. Poštovné býva práve drahé, chcela som aj na tom ušetriť. Je mi ľúto, že moja otázka bola zle pochopená, už sa tu radšej viac pýtať nebudem.

viera77
9. júl 2016
tobnuf
9. júl 2016

@viera77 boze ty si tela... myslim ze su to uplne normalne temy .. a nie kde kupit vlozky ako sorry.. skusila si .. nevyslo 😂😂😂 idem do drogerky a kupim vlozky nejdem zakladat diskusiu a moje temy mozu pomoct aj inym matkam kedze prestat dojcit nie je jednoducha vec a nie je to za jeden den.. 😂

tobnuf
9. júl 2016

@viera77 a mimochodom moje diskusie nemaju absolutne nic spolocne z touto diskusiou ani nahodou. Takze si strelila vedla do drogerky este dokazem zajst aj bez MK 😉

mistulik
autor
4. máj 2017

@tobnuf tak nakoniec som si našla odpoveď na moju otázku hľadaním až na nete, lebo v drogérkach NIKDE som nemohla zohnať kvalitné vložky pre silnejšie krvácanie, ktoré by však zároveň neboli parfumované. Keďže sme ženy, tak som dúfala, že niekto bude vedieť poradiť, Tak či tak, v drogérkach konkrétne, čo som sa pýtala, nič také nie je a musela som nakoniec objednať zo zahraničia.

zuzana247
7. jan 2018

@mistulik ahoj. Prosim Ta posles mi ake si objednavas. Lebo 2roky ako som nemala MS zrusili neparfumovane always a tie senzitivky su na nic. Skusala som rozne znacky,ale nesadli mi. Mozno pre niekoho blba tema,ale myslim ze sme zeny a tiez MS patri k nam.