Vlasy v hrdle

2. aug 2022

Už tri hodiny ma napína a mám taký pocit, ako keby som mala vlasy v hrdle. Dokonca som si tam skúšala hrabať paličkou, lebo som si myslela, že ak tam je vlas, tak ho vytiahnem. Veľmi to cítim, keď sa nadýchnem. Vôbec neviem, že čo mám robiť, lebo keď tam naozaj je vlas, tak ho nemám šancu vybrať. Skúšala som aj piť a jesť, ale výsledok je jedine ten, že ma napne... Nepozerali by na mňa ako na blázna keby s tým idem na pohotovosť?

vifoncitta
2. aug 2022

Neznášam ten pocit keď si myslím že mám vlas v hrdle...vždy sa z toho skoro povracam 😃😃

autor
2. aug 2022

@vifoncitta Ja by som sa aj rada, ale iba ma napína a je to príšerné nepríjemné. 😭

tamvtme
2. aug 2022

Nejedla si rybu alebo nieco, co sa ti mohlo zapichnut v krku?

patus_2
2. aug 2022

Skús zajesť chlieb a poriadne zapiť vodou, či to nesplachnes ďalej. Alebo keď je to len pocit a žiadne cudzie teleso v krku nemáš, tak si skús dať mentolovy cukrík. Ak to neprejde kľudne choď k lekárovi a vysvetlí situáciu...

autor
2. aug 2022

@tamvtme Jedla som špagety, keď v tom zrazu som to cítila a začalo ma zapínať. A odvtedy ešte stále...už 3 hodiny.

viestta
2. aug 2022

Už dávno ta nič nemáš, už sú to len podráždene sliznice

jaskolka
2. aug 2022

Zrejme si si nejako poranila hltan, stačí skutočne malý škrabancek (kúsok tvrdsieho syra, slabšie uvarená cestovina) a máš taký pocit, akoby si mala tam dačo.
Keby to neprestávalo, tak chod zajtra k doktorovi, nech ti pozrie do hrdla, či skutočne tam niečo je alebo len podráždene to máš.

eliska105
2. aug 2022

Mne sa tiez toto stalo.. jedna tvrdšia cestovina (mašlicka) mi poškrabala hrdlo a riadne to bolelo .. po dni preslo