Vitamíny po Covide-19

beatrixx123
14. jan 2022

Prosím vás aké vitamíny po covide užívate ?
Mna hlavne čo ešte tak trápi že má strašne bolia kĺby nohy úplne čo odporúčate na to ? Nejaki kolagén ?

lenuska9999
14. jan 2022

@beatrixx123 sú všelijaké produkty. Napr ten kamzík je na kĺby. A klasika užívam Cčko, Dčko, Zinok ako počas covidu na posilnenie imunity

andrea37
14. jan 2022

@beatrixx123 Ahoj mne odišlo svalstvo... horčík,draslík, fosfor...teraz beriem magnézium do žily, konečne stojím...a hýbem sa...vlády neskutočne padajú
Beriem od alergicky imunor na odolnosť...inak vytamin D a zinok... aspirín 100,lebo mám ešte zvýšené trombocity,ale,že normálne po covide...mala som stredne ťažký priebeh...ale už nikdy v živote 🤦‍♀️🤦

andrea37
14. jan 2022

@beatrixx123 vlasy 🤦‍♀️🤦

dee01
14. jan 2022

@andrea37 mne takisto brutálne padajú vlasy, tiež beriem Cčko, zinok, kolagén v prášku...železo, tablety na vlasy vlasové hnojivo plus mám takú vodičku z lekárne...tak uvidím, ale ako toto som nečakala, že to bude takto

andrea37
14. jan 2022

@dee01 mám šampón Epicrin...nečakám hneď zázraky,ale dúfam, že sa to ustáli...inak vlasy som si dala 10 CM skrátiť a prestrihat..tak uvidíme 🤦‍♀️🥰

engel76
14. jan 2022

@beatrixx123
Covirin, kde je takmer vsetko alebo jednotlivo
vitamín C, najlepšie s pomalým uvoľňovaním, vitamín D, zinok, selén, probiotikum probiofix inum, Quercetin, NADH kapsule, na klby je dobry kamzik alebo sa poradit s lekarom ak volnoptedajne na klby nezaberu.

aristka
14. jan 2022

@beatrixx123 nasaď si konope a nadlho a vitaminy uplnu klasiku .