Vitamíny na vyčerpanosť, únavu, stres a nervozitu

2. sep 2024

Prosím poraďte, aké vitamíny na vyčerpanosť, únavu, nervozitu, stres?? Mám pocit, že v poslednej dobe sa všetko na mňa valí. Nechutí mi ani jesť, a citim takú vnútornú nervozitu, až chvenie by som povedala.

duunlo
2. sep 2024

Vitamin S.

deti95060810
2. sep 2024

@duunlo sa spamätaj... 🙄

simca115
2. sep 2024

Vitamín D je na únavu , Magnézium na stres

deti95060810
2. sep 2024

skús niečo zatiaľ volnopredajné z lekárne... magnézium - aj vyššie dávky,
na jedenie Peritol - len to je na predpis,
ak začneš moc chudnúť tak si kúp Nutridrink - a pomaly pi - nie však naraz aby ti neprišlo ťažko....
ak nič nezaberie tak návšteva lekára - predpíše Neurol alebo nejaký návykový oblbovák. ten isto pomôže, ....

autor
2. sep 2024

@deti95060810 ďakujem, mám doma Magnerot. Ten je dobrý? Koľko tabliet denne ho môžem? Uvažovala som aj nad návštevou lekára, ale ešte som to neskúšala ani sama doma riešiť. Tak počkám či sa niečo zmení po megneziu
@simca115 ďakujem

lius
2. sep 2024

aktivovany B komplex, plus na noc magnezium, chelatova forma

viestta
2. sep 2024

Mas cas na relax? Mas cas len sama pre seba? Mas dostatok spanku? Lebo ak citis vnutornu nervozitu mozno ti viac pomoze polhodinova prechadzka ked si len sama so sebou a svojimi myslienkami ako lieky. Samozrejme k tomu aj strava, spanok a ako doplnok aj vitaminy v tabletkach.

inuskaj
2. sep 2024

vitamín C - aspoň 2000mg denne a kapsule Lavekan

zlatican
2. sep 2024

Skúsmultivitamíny Quantum od firmy Generica. A ak chceš niečo kvalitnejšie a drahšie, tak potom od Jamieson alebo zo stránky Zdravý svet.

180207
2. sep 2024

Ahoj. Keď som toto začala riešiť, vyšli mi super nízke hodnoty B9 a B 12. Vie to v pohode urobiť aj PL, ak sa s ním vieš dohodnúť. Tiež skontrolovať krvný obraz.Drzim palce

biglovemom
2. sep 2024

Keby tak tie umele xxx pomahali ,bol by svet plny stastnych a zdravych ludi🤣
Daj si pozriet krv a ked je vsetko ok popracuj na psychike😃

sashka22
2. sep 2024

Ja fungujem len vďaka magneziu a celý deň pijem citronadu studenú,to ma vie dobre prebrať. Keď cítim, že začínam byť vyčerpaná aj s nervami,tak si dám Milgammu N ale ju ptm beriem aj 2 týždne a cítim teda, že za iných okolností by som už asi vystrajala ale s ňou dokážem mať nadhľad a nerozhodi ma