Vitamín C na tvár

annamarin
22. aug 2021

Caute baby, odporucili by ste mi dobry vitamín C na tvár? Kľudne aj nejaku inu kozmetiku, čo používate a ste velmi spokojne.

baboobchod
22. aug 2021

Značka Medik8. Mám retinol na noc, vitamín C na deň, peeling, tonikum a majú ešte kopu ďalšieho

lvula
22. aug 2021

Geek & Gorgeous C-glow

zivana
22. aug 2021

Ja používam https://www.imageskincare.sk/c/Vital_C2/NEW_Vit... a som maximálne spokojná, cítim ho na tvári cely deň. Všetku kozmetiku som vyhodila a používam už len ich.

marcellka32
22. aug 2021

Základ je čistenie, gélom alebo penou, dobrá hydratacia esencia, vitamín c by wishtrend, geek gorgeous, sérum, krém, spf50...večer dvojfázové odlicenie olejom, gélom, esencia, retinal geek gorgeous, krém, medzitým masky

danielahamar
22. aug 2021

ja používam tie ampulky z DM c vitamín na pigmentové škvrny

malia18
22. aug 2021

Používam od značky the ordinary vitamín C a zinok v ampulke a osvedčila sa mi aj značka Revolution

marseillefan
22. aug 2021

Aj moja manželka používa céčko od The Ordinary

gladys_07
22. aug 2021

@marseillefan 😳😳😳
No idem sa opytat muza ci vie ake Cecko pouzivam, a ak nie tak taku scenu stropim…!

lvula
22. aug 2021

@gladys_07 ja sa mojho ani pýtať nemusim (nevie), dokonca minule mi povedal, ze mam tie kozmetické flasticky iba na okrasu vystavené. Tak som ho nechala v tom, nech si mysli, ze neminam peniaze na stále novú kozmetiku 🤣🤷🏻‍♀️😇

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lila59
22. aug 2021

Ak cena nehra rolu, tak toto je podla mna najlepsie C-ko ake som mala: Omorovicza DAILY VITAMIN C. Inak pouzivam TheInkey List TREAT 15% VITAMIN C + EGF SERUM. Dobre C-cko ma aj Pestler&Mortar, ale je trosku mastnejsie, takze vhodne skor do chladnejsich dni. Ale ako je spomenute vyssie, zaklad je cistenie!

marcellka32
22. aug 2021

@oli18 napísala som len základ, mám toho ďaleko viac, pleť mám vo výbornom stave, kozmetiku dokupujem postupne, takže to nie sú také pálky, je pravda, že používam kvalitné veci, ale ani kvalita nemusí byť drahá, ficim na kórejskej kozmetike, mám 41, takze starostlivosť na sebe aj vidím, ďakujem 🙂

zaraml
15. máj 2022

@marcellka32 mohla by som prosím vedieť akú kórejskú kozmetiku používaš ?

marcellka32
15. máj 2022

@zaraml veľmi veľa, čistiaci gél hada labo, cosrx, esencia missha hyalurón aqua, isntree hyalurónic acid, sérum make prem lift, céčko timeless, krém h7, SPF 50 celý rok etude house sunprise, biore, retinal agame geek gorgeous večer, kyselina hyalurónová geek gorgeous, peeling aha bha, rôzne masky....