Vírus v okolí oka a na tvári

gondulka1
28. mar 2024

Ahojte , chcela by som sa poradiť či sa už niekto s takýmto niečím stretol. Približne od novembra ma začalo svrbieť spodné viečko ľavého oka, bola som na očnom, Tam Dali rôzne maste, ktoré nezabrali a ešte to zhoršili.. bola som u rôznych lekárov svrbenie ďalej pokračuje, ale čo je absolútne horšie je to, že mám odvtedy nejaké nešpecifické opuchy na tvári.. Alergologička povedala že to vyzerá na koprivku a má podozrenie že v okolí toho oka je to nejaký vírus alebo infekcia baktéria. je mozne ze sa šíri na tvari tými opuchmi. ja som bola o tom presvedčená už od novembra ale nedokázala som presvedčiť ostatných lekárov stále mi tvrdili, že to je alergia. V okolí toho oka vznikajú aj rôzne vyrážky a bolí ma aj ucho mám tam opuch líca ktorý niekedy zmizne niekedy znova sa objaví prosté celá tá tvár je ako keby opuchnuta. Keby ste aj poznali nejakého prípadne liečiteľa, ktorý to vie diagnostikovať a riešiť budem veľmi vďačná.

taktotedanie
28. mar 2024

@gondulka1 na liecitelov sa vys*** , vytery ti robili? Orl si absolvovala? Odbery krvi? Kozne vysetrenie?

gondulka1
autor
28. mar 2024

@taktotedanie výtery mi nerobili

taktotedanie
29. mar 2024

@gondulka1 tak si ich pytaj a taktiez odbery a ostatne vysetrenia