Viete mi poradiť dobrého gynekológa v Trnave?

karin_11
6. feb 2017

Ahojte, chystám sa prvýkrát ku gynekológovi a dosť by mi pomohlo, ak by ste mi odporučili nejakého v Trnave, s ktorým ste spokojná. Taktiež aj ako to uňho funguje, objednávanie a podobne.. Na internete som pozrela toho už naozaj dosť, ale dosť by mi pomohli Vaše rady a skúsenosti. Ďakujem vám 🙂

lilyianka
6. feb 2017

@karin_11 dr Navratil...ha k nemu chodim uz 13r a som velmi spokojna....do teraz to bolo tak ze si rano prisla a zapisala sa na papier a cakala...je dobre prist aj o 7 aj skor,aby si bola medzi prvymi...samozrejme tehotne zeny ma objednane....a ak by si chcela,mozes sa objednat poobede za 15 eur

elizabeth410
7. feb 2017

@karin_11 dr.Novak ..chodim k nemu uz roky a som spokojna . Objednanie stoji 10 eur na presnu hodinu.

libawet
7. feb 2017

@elizabeth410 ale on už neberie nové pacientky, chcela som ísť k nemu aj ja a nepochodila som.

elizabeth410
7. feb 2017

@libawet tak to som nevedla :(

vanilkacokolada
7. feb 2017

a MuDr Navratil este berie pacientky?

libawet
7. feb 2017

@vanilkacokolada viem, že ešte bral MUDr. Dečkov, no už je primárom, tak už neviem teraz.
Navrátil netuším vôbec, asi si treba nájsť tel. čísla a normálne sa spýtať sestričky. Ešte berie MUDr. Štefániková v Gyngroupe na Športovej.

adrika1704
7. feb 2017

za mna urcite dr.peci.. som tam 15 rokov, 4 bezproblemove tehotenstva.. sestricka ma poriadok v objenavani..nikdy som este dlhsie necakala.. pristup dr. u mna super ci odborne alebo ludsky

lilyianka
7. feb 2017

@vanilkacokolada neberie sice,ale napr ked som ho piprosila tak zobral...

luulinkaa
12. máj 2020

Novaka urcite neodporucam, velmi neprijemny a jedine co ho zaujima su preventivne prehliadky a operacie, ked mate nejaky problem vobec ho neriesi, vzdy vas len odpalkuje..