Viete mi odporučiť vitamín C sérum?

20. jan 2024

Ahojte, vedeli by ste nejake odporucit za rozumnu cenu?

Mala som G&G, La roche posay, corsx, a vyskusala som aj oskiu. Samozrejme oskia bola naj, ale 80e nebudem platit. Je to pre mna vela.

Dakujem!

marcellka32
20. jan 2024

Céčko nie je až tak nutné v pleťovej rutine, najdôležitejšie je čistenie, krém, spf50

stanulienkat
20. jan 2024

The ordinery. Inak nemam pocit, ze mi robi zazraky.

minenkak
20. jan 2024

Citrón

minenkak
20. jan 2024

@stanulienkat ja mám tiež a to the ordinery mám rada ale Céčko veru nie

dzejny656
20. jan 2024

Olival

mclissa
20. jan 2024

Mne sa osvedcil Garnier C. Pouzivam uz 2 roky.

nevenka
20. jan 2024

@marcellka32 ake spf50? Akoze klasiku opalovaciu, ci kremy na tvar? Pouzivam prirodne, aj to mi maloco sadne. A to, co je plne silikonov a chemickych filtrov, nechcem.

vanilkovazmrzka
20. jan 2024

C je precenovane 🙂

marcellka32
21. jan 2024

@nevenka najdôležitejšii anti age krém je spf50 samostatne ako posledny krok...je ich veľa druhov, áno je to opaľovaci krém, pôsobenie slnka tvorí na pleti vrásky a pigmentové škvrny

hranolka22
21. jan 2024

Ja pouzivam toto a som velmi spokojna.slovenska znacka.Cena super.Je lipozomalne,takze prechadza hlbsie do pleti 🙂

domiklik
21. jan 2024

Mne vyhovovalo 8% C cko + 2%alpha arbutin od ordinary. Mala som perricone, to bol top topov ale tak iná cenová kategória. No ale raz som skúsila obyčajne drogerkove sérum od lorealu a za mňa super za tie prachy. Obsahuje kyselinu salycilovu, niacinamid a čisté céčko, nie deriváty... Krásne zjednotilo pleť, už mám tretie balenie...

lapersefona
21. jan 2024

@nevenka ja mam dobre skusenosti s bio kozmetikou laverou fialovr balenie

gir
21. jan 2024

Veľmi dobrú skúsenosť mám s kozmetikou Dr. Sandra a jej super elixír

aiya
21. jan 2024

Odporúčam pozrieť video Lab Muffin Beauty Science kde chemička, ktorá miluje skincare ukazuje ako vyrobiť vlastné C sérum a to dokonca ZADARMO. Potrebujete iba destilovanu vodu, prášok vit.C (hocijaký, ja mám od The Ordinary) a sódu bikarbonu. Jediné na čo treba dať pozor je to, aby ste dosiahli správne PH, ktoré je vhodné pre pleť aj pre Céčko, je to okolo 3,5.
Ja som týždne desiatky hodín študovala a hľadala najlepšie céčko za najlepšiu cenu takže viem o čom hovorím a navyše som zistila že serum s napr látkou 3-O-ethyl ascorbid acid viete kúpiť v drahom sere za 80€ a ja som našla sérum za 5€ ktoré má túto látku na 2 mieste v zložení, hneď po vode. Skoro som odpadla a pýtala sa predavačky ako je to možné. Takže CECKOVE séra sú hnusný BIZNIS. Treba otvoriť oči, študovať a zistíte, že tie drahé séra vôbec nepotrebujete. Ešte by som podľa zloženia vs.ceny odporučila od The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate. Je to o 100% lacnejšie ako Medik8, rovnaká látka. Možno ale nebude vyhovovať olejové zloženie.

luciaruz
22. jan 2024

Za mna boduju korejske. Zatial najlepšie od Missha, Cos de Baha, Cosrx... dobre vysledky som mala s nimi aj na hyperpigmentaciu. Treba si tiež naštudovať, ci si vôbec kupujete čistý vitamin c alebo iba jeho derivát.

niki3105
22. jan 2024

Ja odporúčam toto.je perfektne.kupujem si ho opakovane.

snowflakenel
26. jan 2024

Ja mam la.roche.