Vidíte reálne účinky sauny?

13. dec 2021

Ahojte, chodíte alebo máte doma saunu? Vidíte reálne účinky? Ak áno v čom? Z internetu si viem pozrieť načo je vhodná ale zaujímajú ma skúsenosti, či sa oplatí alebo nie a je len takzvane pre dobrý pocit. A ako často chodíte/ste chodili pred koronou?

anjelicek26
13. dec 2021

My mame infrasaunu treti rok v kupelni zastavanu na mieru... je to podla mna uzasna vec, cenovo dostupna a u nas maximalne vyuzita, deti vyuzivaju po kazdom jednom kupani, ja prakticky tiez...povyhrievat sa, oschnut, teplucko si proste uzit...je pravda, ze tie vysoke teploty vyuziva len muz 😂 Som velmi rada, ze nas to vtedy napadlo... chore deti nebyvaju, takze neviem, ci to beries ako nejaky "ucinok" alebo nie, ja to beriem ako sucast toho pohodlicka 😂

zooeynka
13. dec 2021

Za mna tiez super vec, mame infra, ale ci to aj naozaj ma vplyv napr.na imunitu, to neviem....nebyvame chori, ale to sme nebyvali ani predtym nez sme ju kupili. A take tie reci, ze je super na chudnutie su podla mna len marketingove tahy. Kazdopadne je to super pocit, po saune vybehnut na sneh a zase nazad do tepla.

jana7843k
13. dec 2021

to je asi tazko povedat, ci su to realne ucinky sauny a poodbne. ale ja sa urcite citim dobre po saune. mam to rada. verim, ze to pomaha aj na imunitu a kopu dalsich veci. takze skor je to o pocite ci to tomu prisudzujes

savoya
13. dec 2021

Ano sauna ma dlhodobe ucinky.A ked si v saune a potom si vnej peelingujes telo morskou solou.Ucinok to ma uzasny az mnohonasobmy.

inana11
13. dec 2021

Nemame doma a nechodim pravidelne ale sem tam… kamoskina mama o dva domy dalej má a boli sme pred troma týždňami a chystame sa zase… pre mna účinok je že sa nepotim zapáchajúco. Mam teraz druhe dieta a zbúrané potenie na čo mi žiadne antiperspiranty už nezaberali a musela som sa aj cez den viackrat oplachovat a umyvat pod pazuchami a po saune je to omnoho lepsie… necítiť má 🤷‍♀️Za mna velke plus