Viac ako 6 mesiacov mám problém s dýchaním

salamandraaa
28. okt 2022

Ahojte bola by som vďačná za každú odpoved lebo si už neviem rady . Mám dlhodobý problém ako keby sa musím stále z hlboká nadýchnuť , zadychavam sa po malej námahe pomáha mi keď si zivnem . Robili mi vyšetrenie z krvi a všetko v poriadku . Aj na spirometriu som bola , ultrazvuk srdca a 24hodinovy holter všetko je ok teraz naposledy tetanicky test tiež negatívny nemám ani stres . Som momentálne tehotná 4 mesiac ale moje problémy začali dávno pred tým počas leta to bolo lepšie teraz sa mi to zlepšilo ale stále to pretrváva a neviem sa toho zbaviť . Ďakujem velmi za každú radu a odpoved 🙂

zuzkaa1991
28. okt 2022

@salamandraaa moze byt to chrbtica....newem.ci sa da ist ku fyzioterapeutovi ked ste tehotna ale.urcit3 po pôrode ist a na pravidelne.masaze poznwm ten pocit stane sa aj mne....plus mne zas testy na tetaniu vysli 🤦‍♀️ aj ked.so. do teraz nevedela co to je

radanna11
29. okt 2022

Ja som to mala ono sa to nezdá ale spôsobuje to an dlhodobý stres,napätie ak máš z niečoho dlhodobo strach alebo ta niečo trapi.
Mne pomohlo nasadiť mega dávky magneB6 ale potom už ani to nepomáhalo a pomohlo až zmeniť životný štýl, poľaviť s hlavne vysporiadať si v sebe pár veci.
Ja som to mala take strašne že mi manžel dvakrát volal záchranku oba razy mi povedali ,že je to psychického pôvodu.
Teraz to už klop klop tri roky nemám …. Keď to máš nesnaž sa zhlboka nadychovať ani zyvat lebo to zhoršis práve naopak dychaj krátko ako pes ako pri kontrakciach to má naučili na záchranke vtedy sa ti uľaví

marion30
29. okt 2022

@salamandraaa mávam to i ja,ale mam tetániu potvrdenú.. určite to robi stres aj keď podvedomí