Vhodný make-up na prírodnej báze

pianistka
9. jún 2014

Ahojte kočky, prosím Vás, vie mi niektorá odporučiť naozaj dobrý make-up, resp nejakú podkladovú bázu (hnedú), ktorú by som mohla kúpiť buď v drogérii v sekcii tzv prírodnej kozmetiky alebo cez internet ?? Odtieň by som si už zvolila sama, hľadám si nejakú novú medzi známejšími značkami kozmetiky na prírodnej báze.
Ďakujem! 🙂

tulipka
9. jún 2014

dobry je max faktor xperience, aspon myslim ze tak sa to volalo, je to lahucky make-up, obsahuje jojob.olej, extrakt zo sipiek a uhorky a neviem este co(bolo tam pisane ze lahucko luxusny make-up🙂...uz ho nemam, ale na leto je podla mna idealny🙂

pianistka
autor
9. jún 2014

@tulipka Vďaka za odpoveď. Pôjdem sa naň pozrieť 🙂

twinflame
10. jún 2014

@pianistka ja používam Vichy už niekoľko rokov a som veľmi spokojná, je to francúzska značka, dostať ju v lekárňach. Ich prípravky obsahujú minerálnu vodu z kúpeľov vo Vichy vo Francúzsku.

visage1974
12. jún 2014

ja pouzivam BB krem Skin dream je to univerzalny produkt ktory sluzi ako kryci krem , hydratuje, maskuje nedokonalosti, farebne nerovnosti a ma nemastne zlozenie http://sk.oriflame.com/products/product-detail....

tilly
12. jún 2014

ja som mala make up od alverde, moc make upy nepouzivam, ale tento bol dobry...

pianistka
autor
12. jún 2014

Dakujem baby za rady.
@tilly Tiez som obzerala tie z alverde, maju rozne druhy, dokonca su pri nich aj testery, len sa mi zdali byt moc riedke, alebo ako by som to popisala.. no budem ich musiet obzriet este raz 🙂