Veľmi sa potím pod pazuchami

16. máj 2020

Baby poraďte niečo fakt dobré pod pazuchu čo zmierni potenie. Ja sa neskutočne potím pod pazuchou, keď kupujem veci, musím myslieť na to, na čom nebude vidieť keď sa spotím. V práci nosíme firemné tričká, ja sa len doňho oblečiem a už mam flak a keď sa viac fyzicky námaham tak to ako keby som si dala pazuchu pod vodovodný kohútik. Prosím, poraďte, čo mi pomôže. Už ma to nebaví 😔

nini1010
16. máj 2020

Jednoznacne Driclor.Vsetko ostatne je pre ludi s nadmernym potenim zbytocne.Je to total chemia,na zaciatku kym si telo zvykne svrbi,ale ucinok je dlhodobi a casom ked ho budes pouzivat je dost mozne ze tvoj problem uplne vymizme a bude stacit obyc.antipersprirant.Kupis v lekarni,kukni na nete.

dominika7990
16. máj 2020

Driclor. Prvé dni dosť svrbí po aplikácii ale treba vydržať prvý týždeň/ dva a potom už dávam len tak raz za 1-2 týždne

autor
16. máj 2020

@nini1010
@dominika7990 baby a používa sa každý deň? Ci iba zo začiatku? Nieje to škodlivé?

dominika7990
16. máj 2020

Iba zo začiatku každý deň tak 1-2 týždne kým si telo nezvykne a potom už iba dávam udrziavacu dávku že keď cítim že už sa trochu začínam zas potiť tak raz natriem a zas klud. Ono je fakt super lebo moj pot je intenzívny ako chlapsky🤢 A ako je to chémia čiže bio eko atd nebudú odporúčať. Ja používam 3 roky s prestávkami (počas tehu a kojenia som vysadila) a žiadny problém 🤷‍♀️ Konečne niečo čo fakt zaberá mega dobre. Zbavil má smradu a aj flakov pod pazuchami

borihh
17. máj 2020

Ja som tiež používala driclor, ale na ruky. No prvé dni je to niečo neznesiteľné, to svrbenie.. Naozaj funguje, ale už ho nepoužívam pretože je tam naozaj dosť chémie

sissy27
17. máj 2020

Za mňa excipial deoforte krém - nie je tak agresívny ako driclor (mňa z neho 2-3 strašne štípala a svrbela pokožka) a je účinný. Alebo potom napichať botox, síce drahšie, ale účinok dlhodobý.

nini1010
17. máj 2020

No je tondost chemie,to je jasne ale zalezi na tebe co je pre teba dolezite.Ale predavajubto len v lekarni tak hadam to je bezpecne.Co ti poviem na to.Ak niento tak sindaj napichat do podpazusia botox.

iriska13
17. máj 2020

..používam Driclor, svrbelo zo začiatku, ale len prvý deň a potom pohoda...davam si ho raz za mesiac a inak normalne deo potom...vobec sa nepotím a to som mala taký problem, ako ty....

katka164
17. máj 2020

Tiež ti odporúčam Driclor,ale riaď sa príbalovým letákom,inak sa účinok nedostavý😉tzn.aplikovať dve hodiny po sprche/kúpaní a v deň depilácie vôbec.Aplikuj si ho večer!!!Na spanie si daj niečo staršie,môže ti poškodiť oblasť pod pazuchami.Ak ho budeš používať podľa pokynov na letáku,je fakt účinný😉

s_a
17. máj 2020

Aj ja som za driclor, pripadne k doktorovi si neskusala s tým zájsť, ci to nema nejakú inú príčinu?

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maciatkoe
17. máj 2020

@ananas28 poprosim napiste rovno sem do prispecku nazov toho produktu, urcite to zaujima viacere zeny 😊🌷

ananas28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz