Veľmi chrápem

27. feb 2024

O 3 týždne je môj 15 mesačný syn objednaný na operáciu. Ja tam s ním budem ako doprovod. Mali by sme tam byť 3 dní. No a mám problém. 🤔 Ja v noci chrapem, ale veľmi, až tak že môj muž musí ísť do druhej izby spať. Je nejaká možnosť ako sa toho chrapanua zbaviť? Voľnopredajné spreje proti chrápanie nezaberajú. A ja sa budem veľmi hanbiť v tej nemocnici keď tam v noci budem chrapat a celé oddelenie má bude počuť ☹️☹️
Rozmýšľala som nad tým, že na noc by som odišla domov a bola tam len cez deň. Že syna by som večer uspala, išla by som domov a ráno sa vrátila. Bude to dobrý nápad? Bude sa to vôbec dať?

pe_mi
27. feb 2024

Ahoj,podľa mňa to nie je reálne.ked si tam raz ako doprovod,musíš tam ostať.teda takto,ja si to myslím.
Keď sa syn v noci zobudí ,automaticky volajú rodiča,keď aj 13x za noc.(ako napr na jyske ,keď bývame hospitalizovaní)
Ja spím na inom oddelení a vždy ma volajú a som braná ako doprovod.samozrejme ale,že na jyske s dcérou nikdy byť nemôžem (teda prespávať myslím v noci)
To by si doma ani nezaspala.
Stále by ti v hlave šrotovalo,či tam maly neplače celú noc.
Veď chrápanie je normálne .každý si na to zamrmle, ale ide ďalej.si v nemocnici,nikto tam nie je dobrovoľne.
Nerieš toto vôbec .veľa zdravia synovi želám , nech vám to dobre,hladko dopadne

gelifil
27. feb 2024

Ty si myslis, ze tam budes spat??Zabudni...

autor
27. feb 2024

@pe_mi práveže to riešim odkedy nám dali termín operácie a len stresujem ako to urobiť. Keď ma budú počuť sestry naoddeleni sa im nebudem chcieť ukázať na oči čo sa budem hanbiť
A ďakujem,si zlatá ❤️

gelifil
27. feb 2024

@pe_mi chrapanie normalne nie je a ma sa riesit...ale nie 3 tyzdne, to je malo

pe_mi
27. feb 2024

To vôbec nerieš,fakt .veď oni to zažívajú každý deň, tak si možno zažartujú ,že aha to je tá chrapajuca mamička (to bude ten lepší prípad) alebo ťa poohovaraju
No čo tam po tom,že 😁😁
To máš podobne,ako s pôrodom.ze preboha,čo keď sa pri tlačení pose..em 😁😁 áno,tiež nepríjemné ale tiež to tam denne zažívajú 😁

gelifil
27. feb 2024

@pe_mi ides do nemocnice na detske oddelenie, nie do hotela...su tam chore deti, po zakrokoch...garantujem ti, ze tam spat nebudes, iba ak odkvacnes od vycerpania a to ti bude sumafuk

pe_mi
27. feb 2024

@gelifil komentár asi nepatril mne,že?
dakujem za povzbudivé slová ,chodíme žiaľ na detské oddelenia často a ja sa vyspim.

januska12323
27. feb 2024

Chrápanie rieš kvôli svojmu zdraviu nie kvôli nemocnici. Nadávať na teba bude akurát tak spolubývajúca ak tam bude. Sestričkám je to úplne jedno, oni sú v práci. Zobrala by som so sebou štuple do uší a vopred sa ospravedlnila spoluležiacim.

autor
27. feb 2024

@gelifil keby že idem do hotela a budem tam chrapat tak z toho by som si ťažkú hlavu nerobila. Idem do nemocnice kde budú celú noc sestričky v službe ktoré ma budú počuť, alebo moje spolubývajúce.

gelifil
27. feb 2024

myslis, ze v hoteli ta nepocut??

gelifil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelifil
27. feb 2024

@pe_mi jasne, nie tebe

daskasss
27. feb 2024

Ja som bola na izbe s chlapom (otcom) a ten chrapal tak ze sa steny triasli. Možno budeš mať šťastie na takého parťáka🙂

ivik4
27. feb 2024

Myslim ze sestram to bude ukradnute, skor by bol problem keby sa kvoli Tebe budila ina mama a dieta ak budete s niekym na izbe .
Inak ja som realne v nemocnici so synom nespala nikdy dlhsie jak hodinu. To sa nedalo na tej posteli 🤦‍♀️

heln
27. feb 2024

kup si kruzok do nosa proti chrapaniu, magicky klip sa to vola. mojmu manzelovi to pomaha proti chrapaniu.

guliver19
27. feb 2024

Nechutne aby zena tak chrapala povas spanku, to ti nevadilo nikdy skor? Ze si to uz davno neriesila. Okrem toho je to dost nezdrave

liv1
27. feb 2024

To nie je na hanbu, skor na katastrofu pre ostatnych rodicov co kvoli tomu oka nezazmuria a deti pobudis. Podla mna nech ide s dietatom radsej muz ak nekojis. A co sa tyka chrapania, ak si pribrata tak schudni, to velmi pomaha.

natalienka12
28. feb 2024

Autorka, prvorade je zdravie tvojho dietata a nie tvoje chrapanie. Chrapanie si mala riesit uz davno a v prvom rade schudnut schudnut, lebo ak takto velmi silno chrapes ako opisujes, ze muz musi ist spat vedla, tak si zarucene obezna. Takze zacat chudnut a chrapanie sa upravi. Chrapanie je nebezpecne, mozes mat aj spankove apnoe a ani o tom nevies.

gelifil
28. feb 2024

@liv1 presne tak, maximalne neohladuplne!

gelifil
28. feb 2024

tym, ako reagujes, ze v hoteli by si si tazku hlavu z toho nerobila, vypoveda vela o tebe...si sebecka, aj tam to pocut a velmi! zneprijemnovat zivot inym...pekne, ries to! a ano, je to nechutne...

jana005
28. feb 2024

Autorka, to by si fakt dokázala nechať malého tri dni v noci samého kvôli chrápaniu?
Veď sa môže hocikedy zobudiť, predsa len, je to iné prostredie, a zrazu tam nebudeš.
Mysli radšej na svoje dieťa a nie na to, čo si o tebe budú myslieť sestričky.

mima172
28. feb 2024

Autorka, nepíšem ti to za účelom predaja, keďže s tým pracujem, len radím - pozri si akúkoľvek značku to je jedno, hlavne kvalitné a čisté - fakt malý zázrak na chrápanie je čistý cédrový olej (esenciálny). Budem, úprimná, podľa mňa nevonia zrovna vábne ale fakt zaberá. Môj manžel chrápe ako starý traktor ale keď sa natrie tým olejom, tak spí tíško ako bábätko. Neverila som tomu ale fakt to máme odskúšané.

autor
28. feb 2024

@liv1 rada by som bola keby išiel muž, ale bohužiaľ sa mu nedá. A inak ja poznám ľudí ktorí chápu a sú chudi, takže vôbec neplatí že chrapu len obézni

autor
28. feb 2024

@jana005 počas pandemie rodičia s deťmi nemohli byť v nemocnici a neumrela od žiaľu ani jedna strana

liv1
28. feb 2024

Ja som ale nenapisala, ze chrapu iba obezni. Napisala som, ze skus schudnut, moze to vyrazne pomoct. No nemusi

gelifil
28. feb 2024

toto nie je dobre ani ako cierny humor😨😨😨...vies si predstavit, aku uzkost to dieta moze prezivat???....asi nie

gelifil
28. feb 2024

@jana005 je mi smutno uplne ...za to dieta😢😢😢

liv1
28. feb 2024

No pockaj, to zas nie, dieta tam nenechavaj pre pana. Ono nerozumie tomu ze ty prides o x dni, to je obrovsky stres pre neho a trauma. Pandemia nepandemia, ak nemoze muz tak chod ty a urob co ti baby radili. Posledne co by ma zaujimalo co na to druhi povedia, skor to ze sa kvoli mne nevyspia atd. Je malinky, neurob mu to.

autor
28. feb 2024

@liv1 otázka znela inak a nie ci mám alebo nemám schudnúť

jana005
28. feb 2024

@gelifil aj mne 😔
Autorka, po tejto tvojej odpovedi si u mňa klesla na úplne dno.
Viem, že ti to je určite úplne jedno, ale ozaj si to premysli a nebuď sebecká.
Jasné, že neumrie od žiaľu, ale to ti vôbec nevadí, ako sa bude cítiť? Veď keď sa zobudí a ty nikde, myslíš, že niekto ku nemu príde, prečo plače?
Vieš čo to s ním urobí?
Ale tebe je úplne jedno, že určite bude na smrť vystrašené, hlavne, že sestričky nebudú vedieť, že ty chrápeš