Veľká bolesť zuba

sudocek
7. aug 2022

Čo pomôže na veľkú bolesť zuba ak lieky nezaberajú. Na pohotovosti som bola ale žiaľ bola premiestnena inam. A zajtra ráno k svojmu zubárovi.

katkaaaaaaaaaaaa
7. aug 2022

@sudocek klinček podrviť a dať na zub, alebo zaliat pár ks klinčeka ako čaj a vyplachovať boľavé miesto. Je to aj protizapalove aj upokojujúce. Ja som tak fungovala Štvrtok Piatok a včera som bola na pohotovosti v PO

jjanulienka
7. aug 2022

Valetol je dobrý na zuby.. alebo flector ti mohli predpísať. A prečo ta neošetrili?

dominika7990
7. aug 2022

Flektor si skus zohnať. Dosť možné že nerv odumiera. Nikdy má neboleli zuby extrémne len keď odumieral. Kým som prišla k zubárovi už bol mŕtvy a necítila som nič

sudocek
autor
7. aug 2022

@katkaaaaaaaaaaaa klinčeky som už tiež skúšala a žiadna úľava

sudocek
autor
7. aug 2022

@jjanulienka majú zrušenu pohotovosť vo Zvolene.

sudocek
autor
7. aug 2022

@dominika7990 aj ten som už skúšala. Aj Aulin. A vôbec nepomáha. Už som s toho na nervy.

zazkaa
7. aug 2022

@sudocek jednoznačne flector, studený obklad, ľahnúť si a dať pod hlavu minimálne 2 vankúše. Toto mi poradila moja zubárka, keď by ma začal bolieť zub cez víkend. Aj som jej rady využila. Mne to bolesť zmiernilo.

dilino
7. aug 2022

odkiaľ si

sudocek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dilino
7. aug 2022

@sudocek v Martine je maxiofácialne tam v areáli v nemocnice.Tam ošetruju aj veľmi bolestive prípady hned je to štátne na poisťovňu.

loginexistuje
7. aug 2022

nimesil sacok a hned rano od siestej stepovat u zubara mne dal pred vyse tyzdnom nakoniec dalacin atb zabal okostnice bolest to bola dost vyrazna ale mala som velky zapal podla rtg

sudocek
autor
7. aug 2022

@loginexistuje áno k zubárovi sa ráno chystám.Len že môj zubár ma ordinačné hodiny od 13:00. A do vtedy sa asi zbláznim. Tak chcem ísť ku druhému. A neodíde kým mi ho nevytrhne..

sudocek
autor
7. aug 2022

@loginexistuje a vytrhol ti ho nakoniec?

zazkaa
7. aug 2022

@loginexistuje Tiež mám zápal okostnice, v piatok som dobrala Augmentin ATB + flector, ja som už mala aj hnis 😪 Ešte som si robila repikove vyplachy a samozrejme aj tie studené obklady.

loginexistuje
7. aug 2022

@sudocek nie nevytrhol precistilbmi to
@zazkaa ja som mala ho vycisteny uz raz ale ja som mala zapal v kosti ze mne sa velmi zle hoja rany a vsetko mam viacere chrinicke ochorenia

sudocek
autor
8. aug 2022

@zazkaa no ja som do dnes rána už zapuchla a už mi to aj zahnisalo. Tak som zvedavá že či mi ho vytrhne. Lebo to mám už len skoro iba koreň.

loginexistuje
8. aug 2022

@sudocek hej to ti vythne vycisti a da atb

zazkaa
8. aug 2022

@sudocek Mne ho nevytrhla. Rozvrtala mi ho, čistila kanaliky, hrčku nad zubom prerezala a z tade vytláčala hnis. To čistenie spravila 2x za týždeň. Teraz tam mám antibiotickú vložku do 05.09. Drž sa, zubár ti len pomôže.
@loginexistuje Tento zub mi robila už v máji, vtedy sa mi zlomil, od vtedy ma sem tam pobolieval a takto to vyvrcholilo. Tiež mám potvrdené od imunologičky, že sa mi zle a hlavne pomaly hoja rany.

sudocek
autor
8. aug 2022

@zazkaa ďakujem. Ráno ma nikto nechcel zobrať. Tak musím ísť teraz o 13 k svojmu zubárovi. Tak dúfam že ma už nenechá tak.

sudocek
autor
8. aug 2022

@zazkaa tak už je konečne zub vonku

zazkaa
8. aug 2022

@sudocek joj, tak sa teda konečne uľavilo 👍. Už bude len dobre. Moja zubárka by zuby len zachraňovala 🙂 ešte mi nevytrhla ani jeden. Síce mi jeden chýba, ten mi trhala iná pred 28 rokmi 🙈 a to som bola tehotná.

sudocek
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sudocek
autor
8. aug 2022

@zazkaa áno konečne sa uľavilo ale teda bolelo to riadne keď mi ho trhal. A 22.8idem znova