Veľká akné vyrážka

3. nov 2021

Co robite s tymi velkymi akne vyrazkami, co nechu vyjst von, len rastu a bolia? Nemam akne, len raz za mesiac sa mi urobi obrovska hrca. Vzdy som sa ich snazila vytlacit, dopadlo to katastrofou. Teraz som ju nechala tak, len potieram zinkovou mastou, ale mam ju uz 2. tyzden, a stale tam je! Je nieco, co pomoze aby sama zaliezla?

e1i
3. nov 2021

Muz si natiera voltatenom, zapal stiahne a bud sa stiahne cela alebo sa da lahko vytlačiť

luciannka83
3. nov 2021

@e1i to sú mi uz veci, no super typ. Jak ho toto napadnut mohlo

eeffka
3. nov 2021

@luciannka83 ja si natieram voltarenom komarince, bo ked je 10komarov tak 9sedi na mne a 10ty ma hlada 😈 bomby mi vzdy navru az sa mi modriny robia
+ detom udretu hlavu, aby nemali hrce, cize nieco v tom musi byt

eternity24
3. nov 2021

Je taka antibioticka lokálna masť, duac sa myslim vola. Potrieť iba vyrazku, nie celu pleť. Zápal pekne stiahne.

eeffka
3. nov 2021

co sa tyka takychto vyrazok, ja mam ihlu z lekarne, ostru samozrejme a vydenzifikovanu, netreba to rozryt len pichnut a velakrat aj krv vytecena pomoze

autor
3. nov 2021

@e1i teda Voltaren by som necakala 😀 skusim, dakujem

liusa82
3. nov 2021

Tento gél je velmi dobrý.Treba si ho dať na tú vyrážku už hned ako vidíš že sa ti vytvorí.Aj ja to použivam na takéto boláky krámové.Zabraňuje to rastu vyrážky a rýchlo vyhojí.Nepichaj do nej narobíš si jazvy

autor
3. nov 2021

@liusa82 toto skusim, dakujem.

e1i
3. nov 2021

@luciannka83 je farmaceut

liusa82
3. nov 2021

Skus najlepšie na noc.Stačí raz až dva krát denne tenka vrstva hned ako uvidiš že sa ti nejaka vyrážka robi až do zahojenia potierať.Aj dlho ten gél vydrží