Vedia mi pomôcť na pohotovosti?

19. aug 2023

Náhodou nemáte niekto skúsenosti, či by mi na pohotovosti vedeli pichnúť prípadne inak podať niečo na zastavenie krvácania počas menštruácie? Veľmi silno krvácam už od rána, už som z toho vyflusnutá úplne. Snažím sa dovolať na našu pohotovosť,ale nedvíha mi to nikto , nechce sa mi tam ísť zbytočne ak mi nebudú nijak vedieť pomôcť, musím so sebou trepať 6 mesačné dieťa taxíkom 15 km tam a späť .

pribinak
19. aug 2023

Jasne že ti vedia pomôcť. Pichnu ti injekciu

maria1310
19. aug 2023

Prvu menstruaciu po porode som mala tiež takú silnú že som myslela že pôjdem na pohotovosť, ale po 2 dňoch sa to zlepšilo. Je to fakt také zle?

autor
19. aug 2023

@maria1310 ja nemám prvú, mávam silnú vždy, ale toto je masaker. Dám si super + tampón a o 15 - 20 minút je pretečený úplne. Som od rána už druhú 16 kusovú krabičku takmer minula, to som ešte nezažila ani po pôrode takéto krvácanie a to som aj ascorutin užila počas dňa

@pribinak super, tak idem volať taxík .

kubkovamama
19. aug 2023

Pichnú ti Pambu, prípadne zmerajú tlak atď,

77daniela77
19. aug 2023

Chod na pohotovost urcite.

ibrunova
19. aug 2023

Ja by som asi šla rovno na gyndu.

trgypadl
19. aug 2023

Smer gyn pohotovost, bolo by fajn ak by s Tebou este niekto siel pre pripad, ze by si tam ostala na zákrok

domkakvet
19. aug 2023

Urcite pohotovost.

alickapusinka
19. aug 2023

určite chod na pohotovosť.

autor
19. aug 2023

@alickapusinka bola som, už sme na ceste domov. Niečo mi pichli, ale zatiaľ sa účinky nedostavili, tak dúfam, že to zaberie aspoň trochu.