Včera mi zistili tetániu

27. okt 2021

Ahojte včera mi zistili tetaniu na emg vyšetrení, posiela neurológ aj niekde ďalej napríklad ct mozgu? Alebo na magnetickú ? Ďakujem

kvetinka75
27. okt 2021

nie

allie458
27. okt 2021

Ak mas aj ine neurologicke problemy ako napriklad migreny tak ta posle. Ak nie tak nie.

pavlicka123
27. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

Pokiaľ tam nie je iný dôvod ako tetania, ani CT ani magnetická nie sú potrebné.. poučili ťa, čo robiť, ak príde tetanický záchvat? Odporučili ti magnézium a hlavne veľa vody ?

tabakmirka
27. okt 2021

Keď sa toto potvrdilo a vlastne tie príznaky ktoré máš tomu aj nasvedčovali, že vlastne nič viacej ťa netrápi tak proste nie. Jedine žeby si mala ešte nejaké iné pridružené problémy.

luccija
27. okt 2021

Mňa poslala na MRI mozgu aj zúžené cievy môžu spôsobovať mravcenie, závraty....

san_dra11
27. okt 2021

Zalezi o ake konkretne problemy ide, co vlastne ta trapi, ci mas aj nejake trpnutie koncatin, bolesti hlavy, chrbtice alebo co vsetko a na zaklade toho sa uvidi ci ta este niekam poslu alebo nie.

lajka65
18. feb 2022

@luccija ahoj na som bola na mr mozgu.mam ho v poriadku ....bola som tam kôli bolesti hlavy ....myslíš žeby mi na mr videli zúžené cievy bez podania kontrastnej látky?