Vaše skúsenosti s Union zdravotnou poisťovňou?

dominik117
10. sep 2019

Ahojte, chcel by som sa vás opýtať aké máte skúsenosti s touto zdravotnou poisťovňou, vopred ďakujem za všetky vaše názory..

caelley
10. sep 2019

Ahoj, pridam sa sem, tiez ma to zaujma, chystam sa prestupit do Unionu.

e1i
10. sep 2019

@dominik117 len tie najlepšie,nikde ma neodmietli osetrit,skore terminy,rychle schvalenie liecby v zahraničí,prispevok na zuby,doplnkove ockovanie. Som tam od začiatku,nemam co vytknut,som spokojna.

elementissa
10. sep 2019

Ahoj. Ak zvažuješ zmenu zdravotnej poisťovne, Union je najlepšia voľba. V súčasnosti má najviac benefitov pre svojich poistencov, možnosť individuálneho zdravotného dopoistenia, ktorého pokrýva nadštandardnú starostlivosť. Taktiež, ako poistenec Union ZP máš rôzne zľavy a výhody na životné a neživotné poistenia v Unione, lacnejšie cestovné poistenie, výhody aj nezdravotnickeho charakteru. Najkratšie čakacie doby na zákroky, rôzne individuálnej vynimky na liečbu vzácnych ochorení, ktoré zvyšné dve poisťovne nepreplacaju.
Navyše je Union člen silnej Európskej skupiny Achmea, ktorá je najstaršou poisťovacou skupinou v Európe. Union razí veľmi proklientsky prístup. Filozofia spoločnosti spočíva v tom, že starostlivosť o pacienta /klienta musí vždy prevysovat túžbu po zisku. Samozrejme, vždy je to o človeku, na ktorého narazis a sebe lepšia spoločnosť nemá všetkých zamestnancov ako vystrihnutých z brožúrky, takže všade sa stretneš aj s ľuďmi, ktorí možno nie sú úplne najochotnejsi.
Ja som vyskúšala všetky tri poisťovne a za mňa všeobecka je ako všetko štátne odpad, kde sa akurát peru peniaze a Dôvera je spravovana mafianskou Pentou (mam aj bližšie skúsenosti s Pentakmi, lebo mamina pracuje v ProCare a síce prístup ku klientovi super, ale k zamestnancom... Nula... Penta sa snaží z každého zdrat aj posledný cent a hlavne zbytočne sa na nikom nepreplatit.. Aj keď Dôvera ma fajn prístup k poistencom, vo všeobecnosti) ale už len teda zo zásady nepodporujem spoločnosť s takou filozofiou 🤷‍♀️ pre mňa Union top

dominik117
autor
10. sep 2019

Dobre pisete tu ze union top a vsetko take pozitivne komentare a tie negativne su kde ?

leonali
10. sep 2019

Ahoj-tak ja asi som vyjimka-my sme u Unionky treti rok.Je fakt,ze ma nikde neodmietli osetrit.Ale na prisoevok na zuby cakam uz 4 mesiace a proplatenie za lieky na maleho za 1/4 sme este nedostali na ucet.Je tam velka byrokracia ako vsade🙄

nelca84
10. sep 2019

Ja som v unione od zaciatku, pomaly uz 13 rokov...nemala som zatial ziaden problem, za mma spokojnost

len_nig
10. sep 2019

Za mna spokojnosť, nemala som žiadnu zlu skúsenosť. Je pravda že peniaze z bonusu na zuby prídu až cca za 3 mesiace ale prídu vždy. Tiež majú super zľavy na cestovné poistenie. Určite odporúčam 😊

kika831
10. sep 2019

@dominik117 ja som bohuzial mala negativne skusenosti/ preslo sme do dovery

petkasaurus
10. sep 2019

Mne nezavisle viacere lekarky povedali, ze mam zostat vo vszp, hoci ma teraz asi vysmejete 🙂

e1i
10. sep 2019

@leonali ono peniaze za zuby poslu az ked si to lekar vykaze poistovni a to tiez moze mesiac-dva trvat. Tiez som cakala dlhsie ale prišli

dominik117
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominik117
autor
10. sep 2019

@kika831 Aké prosímťa, napíš

andyka321
10. sep 2019

Nasa rodina je od r. 1993 poistena vo Vszp a doteraz nebol ziaden problem. A to kazdy mesiac berieme kopu veci- plienky, lieky, rozne zdrav. pomocky, el. invalidny vozik bez problemov.