Vaše skúsenosti s homeopatikami

lulu_lu
28. dec 2013

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, či sa niektoré liečite homeopatikami (myslím tými guličkami v ampulkách) a ak áno či pomáhajú a či ste spokojné.

aelinka
28. dec 2013

ahoj, homeopatiká nepoužívam, viac ako 2 rokmi sa mi úspešne darí riešiť mnoho zdravotných problémov pomocou vysoko kvalitných prírodných produktov, vyrobených podľa rokmi overenej čínskej receptúry, sú bez chem . stabilizácie, hormónov, konzervantov, sú v tekutej forme pre telo dobre využiteľnej....skvelé odozvy mám u diabetikov, alergikov, u ľudí s bolesťami kĺbov... viac informácií - http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda, rada bližšie vysvetlím a poradím..prajem pekný večer

iwesska
28. dec 2013

Ano liecim sa a pomahaju velmi dobre. Ale nekupujem si svojvolne, chodim k homeopatke.

monicka30
29. dec 2013

ahoj, my sa homeopatikami liecime cela rodina 🙂 a zatial zaberaju, hlavne ked sa nasadia v zaciatkoch choroby. Ak uz je choroba rozvinuta, vtedy to utlmia, ale ich ucinok uz nie je taky silny. Ja ich davam aj malemu a zatial super, ale tiez sa radim s pediatrickou, ktora ma certifikaty aj s homeopatie a tiez s homeopatkou - zhodou okolnosti mojou sestrou 🙂.

milota164
30. dec 2013

aj my pouzivame homeopatika a som spokojna🙂