Vakcína Janssen od J&J - skúsenosti

niki5555
15. okt 2021

Ahojte. Ano viem,viem ze je to tu vsetko zaspamovane ohladom ockovanie,ale mate niekto skusenosti konkretne s touto vakcinou? Hlavne aj tie co ste zaockovane uz dlhsie je u vas vsetko ok? Dakujem 🙂

lalenka33
15. okt 2021

Som očko už mesiac a všetko OK, chlap a další 2 kamoši tiež.

llotynka
15. okt 2021

My sme očkovaní s partnerom cca pred 3týždňami.V deň očkovania som mala v noci zimnicu,ale bez teploty,užívali sme paralen.Ruka ma bolela asi 4dni.Chlap úplne v poriadku ani ho len ruka nebolela.Od vtedy nemáme aspoň zatiaľ,žiadne problémy.Aj sme zabudli,že sme tam boli,ale bála som sa strašne moc.Prajem,aby prebehlo všetko v poriadku ❤

niki5555
autor
15. okt 2021

@lalenka33
@llotynka dakujem baby,taketo pozitivne info vzdy potesia,aj ked viem,ze u kazdeho to moze byt inak,ale aspon ma to trocha ukludnilo 🙂 dufam,verim,ze aj u mna to bude ok 🙏

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka13
15. okt 2021

Manžel bol ňou očkovaný v júli. V noci po očkovaní asi hodinu slabšia zimnica. Inak nič. Zatiaľ sa javí v poriadku, neubudlo z neho, ani mu nič nepribudlo
🙂))

saxana000
15. okt 2021

Boli sme v auguste aj s muzom.hned po podani som mala taky blby pocit blikalo mi pred ocami posedeli sme si tych 10 minut a preslo to.asi dva dni bolest ruky obaja bez teploty.s odstupom casu ale badam na sebe zmeny.tvoria sa mi modriny na nohach obrovske a z nicoho nic.teda neregistrujem zeby som sa udrela alebo zakopla niekam.celkovo som urcite viac a rychlejsie unavena a taka akoby priaspata..menzes mi uplmlne vynechal a este sa nedostavil ale ten mam nepravidelny cely zivot..mozno to vobec nesuvisi s vakcinou a iba sa viac sledujem a nieco si nahovaram.inak sa citim dobre ale na dalsiu davku o rok uz urcite nepojdem.

renatka100
15. okt 2021

@niki5555 ak by ti aj napisal niekto negativnu skusenost, admini na MK ju zmazu, takze tu sa pravdu nedozvies…pozri neziaduce ucinky na sukl - su tam dlhodobe aj kratkodobe a posud, ci u teba prevladne prinos aj pri podstupeni uvedenych rizik…

lavienocka
15. okt 2021

@niki5555 som zaočkovana mesiac a vsetko je v
OK

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki5555
autor
16. okt 2021

@renatka100 aha to je "super" ak vazne vymazavaju prispevky 😕 dik idem popozerat ten šukl.

kiki68
16. okt 2021

@niki5555 je to najhorsia vakcina ucinnostou. V Rakusku teraz vsetkych po tejto musia preockovat pfizer alebo moderna. Vraj ma velmi nizke tvorenie protilatok. Susedia ju maju, zatial nic nelapli. Bola odporucana hlavne pri poruchach zrazania krvi tu v Rakusku ( suseda ma a lekar jej schvalil iba toto ).

bennn
17. okt 2021

@kiki68 nechapem, bola odporúčaná keď mal niekto poruchu zrážania krvi? ... Lebo veď je známe, že sa objavilo asi 8 pripadov takychto vedlajších účinkov z 1 000 000 očkovanych a preto ju v USA stopli na určitú dobu.

eni01
17. okt 2021

@niki5555 mazu len blbosti a vymysli ako všetky socialne siete

kiki68
17. okt 2021

@bennn Tu bola jedina odporucana. Suseda ma nejaku vzacnu poruchu, jej sa tvoria aj nejake krvacave vredy