Váha počas menštruácie

ralka
3. júl 2012

Ahojte dievata chcela by som sa spytat,moja vaha pocas mentruacie ukazuje o 1,5kila viac moze to byt tou mentruaciou alebo som nebodaj nabrala to 1,5 spat.totizto sa mi podarilo horko tazko schudnut a moja vaha ukazovala pred menstruaciou 76.5 a teraz 78 a pritom jedavam malo.Prosim poradte mi dakujem. ☹

lujza123
3. júl 2012

samozrejme ze ano a k tomu vacsie prsia, brucho...vaha je ina pred menstruaciou, po, rano, vecer

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ralka
autor
3. júl 2012

@lujza123 a kedy sa mi ta vaha vrati do normalu po skonceni menstruacie alebo este pocas nej

anjelicek26
3. júl 2012

Podobne, pocas menstruacie telo zadrzuje vodu... asi 3-4 dni po sa vaha krasne upravi....

ralka
autor
3. júl 2012

@dominika1988 upokojili ste ma lebo ja sa tu snazim zhodit a teraz sa vazim a zistila som ze 1,5kila mam na viac a cudujem sa preco lebo v tycto horucavach mi ani nechuti jest a celkom malo jem a vaha isla hore 😉

ralka
autor
3. júl 2012

dievcence ktoe mate skusenosti poradte mi

gumimaci
3. júl 2012

@ralka tesne (den dva)pred menzesom vazim cca kilo viacej, hned ako mi zacne som na povodnej vahe.

inguska3
3. júl 2012

...no veru, ja mám aj ušné laloky nafuknuté 🙂 veru tiež ako balón som vtedy,ale tiež keď my skončí,je to v pohode 🙂

miskakyska
3. júl 2012

Sranda,ja som potom akási pomýlená...keď mi začnú kramy,tak som ako vyfučaná :-P

trish31
4. júl 2012

Pred ms je to normalne,ja som vzdy nafuklnuta,zadrziavas vodu,zvacsia sa prsia

ralka
autor
4. júl 2012

Baby uz mam 3 den menstruaciu a moje brusko je stale take nafuknute a vajha stale taka ista kedy sa mi to popravi na normalnu vahu boze vsak ja uz nemam ani motivaciu bojovat dalej s kilami ked som videla ze som za mesiac zhodila 11kilov tak ma to motivovala a isla som dalej a teraz vidim ze vaha ukazuje o 1,5 kila viac a pritom papat nepapam poriadne a este aj cvicim cviky na brucho 😠 jaj ako zavidim babam ktore nemaju take problemy s vahou

dnp
26. mar 2015

No ja počas menštruácie mám aj skoro o 2 alebo 2 a pol kila viac :D ... po mrche mi to zíde naspäť ale tiež to je pohľad taký, že keby mi má taká váha ostať tak jééémine :D ... nie som ani jedna z najchudších :D

katka1981
26. mar 2015

@ralka, je to normalne, niekomu to moze robit aj 3 kila, niekomu pol kila, vtedy sa viace voda

ralka
autor
2. apr 2015

Ahojte baby poradte mi dietujem a moja vaha teraz cez menstruaciu stale stoji a nie a nie ja pohnut dole vsade pisu ze pocas menstuacie sa viaze voda a ze zato ta vaha je taka ale mne uz koncia mam 4 den a stale mam vahu taku istu 🙄 preco?poradte mi ak mate skusenosti stym

katka1981
2. apr 2015

@ralka, skus si dat pyridoxin a pockaj az ked ti skoncia. A keby ti vaha ostala, tak po 18. nejedz a schudnes, nestresuj sa pre blbosti 🙂

gabicek27
20. mar 2016

@ralka ved si sa nato pytala pred troma ci styrma rokmi a zase? :D

caroline_
23. jún 2020

tak to ste ma potesili, ja som sa vcera vazila a vaha o 4 kg viac a teda nezda sa mi ze by som pribrala, praveze naopak, a dnes rano som dostala menstruaciu tak hadam po skonceni mi aj vaha zíde :D :D

kajush38
8. nov 2022

@katka1981 Môže jesť koľko chce🙈 Treba aj cvičiť, hýbať sa 😘😅

katka1981
11. nov 2022

@kajush38, ano, ja nie som schopna ani nenarocne cvicenie na chrbticum vdaka mojej narocnej praci. Syn uz 5 tyzdnov doma a ja pri nom musim stihnut vsteko v robtoe porobit. Nevladzem vobec nic. Ale nastastie uz 2 tyzdne nejem po 17. tej prerusovany post je pre mna top. Ide to pomalinky, lebo neviem prestat jest sladke, sice to ani nemam mozmentalne v umysle, len to obmedzit lebo ozaj su to velke davky. Mojim cielom je prezit a nepadnut na hubu a potom cvicit na chrbticu. Ked zvladnem to, a bude viac casu, chcem cvicit, zial pri tejto praci... som rada ze robim z domu, ze si nemusim umyvat vlasy, asi tak :(

katka1981
11. nov 2022

@kajush38, inak ja vobec neriesim vahu pocas menstruacie 🙂 to som robila za slobodna. Viem, ze keby si dam slane (chipsy alebo nieco) hned mam kilo navyse a trva aj 2-3 dni kym sa ta voda dostane von. Uz nemam 20 a skutocne tie dni su tak extremne narocne, do 23. alebo aj do polnoci nemam ani od deti klud, cize ja sa len modlim, aby som sa dozila dochodku v zdravi a konecne bude klud.