Váha po pôrode

kacicka1123
23. sep 2021

Ahojky ,som týždeň po pôrode ,ako mladá prvorodička ,som cez tehotenstvo pribrala z 48 kíl na 70...Po pôrode som na váhe 63,v nemocnici som toho málo nechala ,pohybu mám dosť pri maličkom,jem po malých dávkach ,sladké minimálne ...Svoju postavu teraz naozaj nenávidím ,do starého šatníka sa vôbec zmestiť neviem ,nerada by som ho celý menila :(
Myslíte že niečo schudnem alebo ostanem na tejto váhe? ,naozaj som z toho zúfalá 😀neviem či sa mám nastaviť na nové veci alebo či trpezlivo vyčkať na ten mesiac dva 😁

denden77
23. sep 2021

@kacicka1123 vyckaj.. pred porodom 70, porod s 86, domov so 78.. po 3m 64.. a tak sa to drzi 🤷‍♀️😊

pribinak
23. sep 2021

@kacicka1123 si týždeň po pôrode. Pane Bože však to sa nedá že za 7 dni schudnúť 20 kíl. Daj tomu čas.
Veď to ešte ani hormonálne nemáš v tele zrovnané, nie ešte že váha

mima1
23. sep 2021

Ja som za obe tehotenstva nabrala skoro 21kg
Do pol roka som zhodila pri oboch. Tyzden po porode necakaj ze sa objavis ako kate middleton

lucianne
23. sep 2021

@kacicka1123 ja som nabrala z 62kg a išla som rodiť 93 kg a po 2 mesiac som bola na 59kg daj tomu čas si iba týždeň po pôrode telo sa musí dať do poriadku postupne.

sense
23. sep 2021

Priberala si 9 mesiacov, nechci schudnúť za týždeň dva...

denda007
23. sep 2021

Ja som pribrala 15 kíl v pôrodnici ostalo 5 a tých 10 kíl nejde dole aj keby som sa na hlavu postavila 🙂

nikpa
23. sep 2021

@kacicka1123 týždeň po pôrode nemáš ešte ani maternicu poriadne stiahnutu. Treba trochu vyčkať, telo sa menilo, zväčšovalo 9 mesiacov, nemôžeš čakať, že za týždeň sa vráti do pôvodnej veľkosti. Za pár mesiacov sa kľude môžeš zmestiť do svojich vecí.

veronice
23. sep 2021

Uprimne, normalne ti zavidim ze prave toto ta trapi tyzden po porode 😁👍 ja tyzden po sekcii som rozmyslala ako sa dostat sama do vane, ako sa postavit z postele, prsia sa mi naliali ze som nevedela co s tym mliekom a do toho vsetkeho uplakane dieta s kolikou 🙈
Fakt, netrap sa, pockaj aspon do konca sestonedelia a potom opat zhodnot situaciu. Mam silny pocit ze potom uz fakt nebudes mat co riesit 😉 (s tou vahou myslim)