Vaginálny herpes

suzy29
26. okt 2015

Som zúfalá, dnes mi to lekár diagnostikoval na základe sterov, nechápem, nemám žiadnu vyrazku ja ani manžel, žiadne bolesti, nič ani vo sne by mi niečo také nenapadlo, lekár mi odporučil očkovanie proti rakovine krcka maternice, keďže vraj ju herpes môže spôsobiť. ... máte s tým niekto problém? A môže to byť bez akéhokoľvek vonkajšieho prejavu?

8291
26. okt 2015

Pokiaľ nemas žiadne priznaky ani vyrazky ani svrbenie,tak nech ti skontroluje ster.mne na preventivke vyšiel ster ze trichomon.vaginalis co je pohlavne prenosne a volal mi gyndoš ze musim prísť a začať liecbu,neverila som tomu vôbec,samozrejme ze som manzela podozrievala a bol ohen na streche ale vysvetlila som gyndosovi ze neverim ze by mi manžel zahol lebo mame krásny vzťah,tak gyndoš sa len pousmial a povedal že šup na kozu zopakujeme.ani žiadne priznaky som nemala.doma samozrejme hubova polievka každý den.nakoniec mňa muž obvinul ze ktovie kade ja chodil.a po tyždni som si volala po výsledky a doki povedal dúfam ze mieste kôli výsledkom v rozvodovom konaní😁😉 lebo je to v poriadku.podľa mňa buď v labaku pomiešali výsledky alebo v ambulancii vzorky.

suzy29
autor
26. okt 2015

@8291 no veď samozrejme, že som hneď ma manžela vybehla, tiež ma napadlo, že by to mohol byť omyl, keďže som bola na stery 4mes po pôrode, tak mi prišlo čudné, že v tehu sa nič nezistilo.... a manželovi verím

silviapb
17. nov 2015

Ahojcek ja som teraz s tym na pn.na nete som citala ze to vyvolava zniizena imunita,stres prechladnutie .tak ze ten virus mozes mat uz v sebe iba si onom nic nevedela,tak ako ja.aj ked to lekary automaticky beru ako pohlavnu chorobu.pravdu ti povie iba imunologicka.nedasa to vyliecit iba potlacit teda uspat v nervovych bunkach. Jeto ako rakovina vsetky vyrusove ochorenia v nasom tele spia a ked sa zobudia tak sa cudujeme. Mozno u teba to ani nebude!? Ale ak ano neda sa to vyliecit iba uspat.tak vela stastia a dufam ze ta vystrasili zbytocne.

suzy29
autor
17. nov 2015

@silviapb no vieš čo, bola som teraz v piatok na vytery u iného gynekologa a nič mi nie je, vyšli mi testy negatívne, tak ja nechápem

8291
17. nov 2015

@suzy29 tak tvoj gynekolog chcel zarobiť na tvojej nevedomosti-nemyslim to vobec v zlom.Proti rakov.krčke sa ockuju len PANNY.ktore nemali ešte pohlav.styk.pretoze virus HVP sa prenasa stykom a hneď po prvom ho môžeš dostať a roky rokuce o ňom nevieš.ty si už na ockovanie stará raketa😁.vôbec by to nemali žiadny význam len tvoja prazdna penazenka a zisk gynekologa a farma firmy.a kebyže aj mas HVP vírus na ockovanie je neskoro

silviapb
17. nov 2015

@suzy29 tak skus ist ku koznej mozno ona ti povie pravdu lebo mne povedali v nemocnici na gynde ze to jma nastarosti kozna lebo je to na tele nie v tele.

suzy29
autor
17. nov 2015

@8291 idem na ďalší týždeň k nemu na vyter kontrolný, uvidím aké budú výsledky, ak opäť také "zlé" ,že mi odporučí 300 eurovu injekciu tak mu ukážem kópiu aktuálnych výsledkov. ....vážne toto lekár môže urobiť?

suzy29
autor
17. nov 2015

@silviapb ale ja nemám nič, žiadnu vyrazku, čítala som ,že je to bolestivé, nemám ani bolesti, mne keď to oznámil dr tak som nechápala

8291
17. nov 2015

@suzy29 ano pokial majú z toho províziu co aj majú.tebe to nepomoze ale ani neublizi a oni sa nabalia.mrkni si to na googli určite niečo o tom najdeš.alebo si zavolaj k tomu dr co ti robil testy tie druhé a opytaj sa ho nato.a popros aj nejaké kamošky nech brnknu avojim gyndosom a ze sa len pytaju,ze poculi o tom a ci sa ro oplatí.ked sú seriózny tak povedia ze nie ze sú už nato staré .ked to očkovanie prislo ako novinka a veľký bum tak som sa pytala môjho gyndosa a on mi povedal že keď budem raz panna😁 tak sa mozne o tom rozprávať.A mame znameho gynekologa u ktorého som aj rodila-tak mi tiež povedal že som už stará bosorka nato.ale mozno je niečo nové,neviem.uz som dva roky mimo zdravotnictva tak mi mozno nejaké novinky ušli