Vaginálna mykóza

luciferik452
21. okt 2014

Chcem sa opytat.. Ak moj partner bol lieceny na mykozu, ktoru chytil odo mna.. (antibotikami, mastickami) Moj doktor mi odporucil aby aj on siel k lekarovi na vysetrenie, kam ho mam poslat? a ako to zistia ci je vylieceny? pre mna je to velmi dolezite..kedze ja sa uz liecim 3 mesiace. a stale a stale sa mi vracia.

dakujem

junovka
21. okt 2014

@luciferik452 k urologovi.A nemas nahodou mykozu aj niekde inde na tele, ako napriklad na nechtach na nohe? 😕 Ja som sa trapila niekolko rokov takto, dokonca aj muz bol lieceni, a nakoniec kamen urazu u mna boli plesne na nechtach na nohach.Odkedy som si nechty vyliecila odvtedy mam pokoj uz zopar rokov, klop-klop!

luciferik452
autor
21. okt 2014

ano mam s tym problem... ak by sa ti chcelo.. precitaj si prispevok odo mna, ktory som napisala asi pred hodinou - NARUSENA MIKLOFLORA.. nebudem to spat rozpisovat. 🙂 a inak dakujem velmi pekne.. 🙂

junovka
21. okt 2014

@luciferik452 ja som to liecila vsetko naraz-plesne na nechtach aj mykozu na gynde, brala som Probiotika asi cca 2 tyzdne, neumyvala som sa ziadnymi sprch.gelmi na intimnych miestach, len cistou vodou,a hlavne, nepozivaj ziadne parfemovane vlozky a toaletaky a uz vobec nie tampony...