Väčšie nohy po pôrode

27. júl 2022

je možné že sa tehotenstvom nohy zväčšia? a vráti sa to do pôvodného stavu ? všetky tenisky mi zrazu robia otlaky, sandále a lodičky ani poriadne neobujem ako keby sa mi noha rozšírila a strašne ma vpredu tlačia

simona_11
27. júl 2022

Dobrý deň, áno je to možné a je to aj normálne, len si myslím že sa už nevrátia do pôvodného veľkosti( samozrejme ak nejde len o opuch) ... (Mne sa napríklad tehotenstvom zhoršil o dosť zrak)

simsalabim
27. júl 2022

Mne sa v 2.tehotenstve zvacsila o cislo a po porode vratila.

seahorse27
27. júl 2022

Nohy sa po tehotenstve mozu “zvacsit”, pretoze spadne klemba nohy pod tarchou nabratych kilogramov…

whatever1
27. júl 2022

Ano a je to velmi bezny jav. Niekedy sa velkost vrati a niekedy nie.

surama
27. júl 2022

Ja som 10 mesiacov po porode a nohu mam vacsiu, zatial sa nevratila do povodneho stavu. Pocas tehotenstva som pribrala 8kg a v nemocnici nechala 11, takze podla mna tam vaha nehra az taku rolu.

evkamotka
27. júl 2022

Ano mala som 39, mam po novom 40. Uz sa to nevratilo. Musela som vymenit vsetky topanky

siska53
27. júl 2022

Ano, aj mne sa to stalo, od porodu uz len 38, dovtedy v poho aj 37.. vraj, ze klesne klenba, ze preto.

krankenschwester
27. júl 2022

Predtým 36,po prvom tehu 37,po druhom 38 😏

laura164
27. júl 2022

Áno aj ja mám o číslo väčšie

didi2102
27. júl 2022

Ja mám dve deti, 4 a 2 r, áno noha sa mi zväčšila skoro o dve čísla, potom sa to upravilo a už kupujem len o číslo väčšie čiže z pôvodných 37 mám už asi natrvalo 38, bola som si kúpiť vložky do topánok a pani v speci predajni povedala že je to normálne a bežné,niekde som čítala že vraj to súvisí s chrbticou a ako keby sa naruší klenba na nohe atd, nechcem mudrovat neviem presne 🙂
Čo sa.tyka váhy , ja som pribrala 2x cca 25kg, ale všetko som schudla no noha ostala

lua278
27. júl 2022

Nie som doktor, ale myslím že je to možné. Stalo sa to aj mne. Po pôrodoch som neobula žiadne lodičky, alebo sandále, ktoré som pred tým nosila.
Ale má to výhodu. Môžeš si zakaždým kúpiť nové 😀😀

andreatytler
28. júl 2022

Ano, jasne ze sa zvacsia. Vacsina sa nevrati spat... treba nove topanky.