V noci sa budím na búšenie srdca

robert1234
25. jan 2024

Interné , neurológ a teraz psychiater.Niekedy citim aj búšenie v hlave ale nemám veľký pulz ale udiera to v ušiach a hlave dosť silno.Inokedy mám aj veľký pulz aj 120 tep.

Najviac má trápi spánok.od psychiatra mám hypnotikum gerodorm tak zaspím na 6 h ale zobudím sa niekedy aj s ním.
Niekedy som vyčerpaný a skúšam bez tabletky a zobudím sa každú hodinu alebo dokonca polhodinu a takto aj 7x za noc.

Deje sa to 4 týždeň a pred tým som mal dosť stres a ešte som aj tlačil na seba a nevedel som že to dokáže vyústiť do takého šialenstva.modlim sa a meditujem cca 6 rokov.
Predtým som nemal problém v živote so spánkom deje sa to 4ty týždeň každú noc.

Prosim vás zažil to niekto čo to je?
Psychológ mi vraví že ataky ale cez deň sa snažím ukľudniť a vnoci vo mne vybuchne emócia a hneď ma prebudí.Aj ten prechod z bdeleho stavu do spánku sa mi dej ten šok a už neviem znovu zaspať.
Len zivnem a ide to na mňa

0silvia0
25. jan 2024

@robert1234 mala som to cca pred 10timi rokmi, bolo to hnusne. Vyriesila som si to chodenim rano 4 km a poobede 4 km peso. Neriesila som to psychiatra, preslo to samo tak, ze som to len vydrzala, snazila sa to ignorovat a ta chodza peso. Vedela som, ze to je len v hlave.

taktotedanie
25. jan 2024

@robert1234 snazit ukludnit sa mozes ale podvedomie ti ide na plne obratky a vecer/ v noci to eskaluje