V MOM negattívna, doma 3x pozitívna

jankaryan
30. apr 2022

Ahojte dnes som bola na antigenovy test zaplatila som si test. Lebo sa cítim zle došla mi odpoveď z Momky a vyšiel mi negatívný.... Lenže robila som si doma tri samo testy a vyšli mi takto... Boli ma hrdlo a cítim sa unaveno

matullienka
30. apr 2022

Tak si pozitívna treba sa tým riadiť

mogaa
30. apr 2022

@jankaryan objednaj sa na PCR test, do poznámky že si mala pozitívny antigénový......nie každý antigén ti ukáže pozitivitu, je to 50:50:wink:

jankaryan
autor
30. apr 2022

@matullienka bola som dnes v momke a tam, som vyšla negatívna a robila som si doma 3 testy a vyšla som pozitívna

marickaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaryan
autor
30. apr 2022

@mogaa ďakujem ti no práve bola som na odber v momke a tam som dnes vyšla negatívna a doma tri testy mi vyšli takto

jankaryan
autor
30. apr 2022

@marickaaaa ďakujem za odpoveď

matkahelka
30. apr 2022

@mogaa na pcr sa uz neobjedna, od zajtra su pcr len pre dochodcov a po indikacii lekarom. zvysok samoplatci.

matullienka
30. apr 2022

@jankaryan mohli ti aj zlý výter spraviť, ak si doma mala 3 pozitívne tak si pozitívna

jankaryan
autor
30. apr 2022

@matkahelka už sa nedá objednať na pcr test?

jankaryan
autor
30. apr 2022

@matullienka dobre ďakujem

matkahelka
30. apr 2022

@jankaryan skus, ci ta prihlasi. od zajtra uz nie.

jankaryan
autor
30. apr 2022
loliki
30. apr 2022

@jankaryan Ale asi úplne jedno, či máš covid alebo nie. Karantény už nie sú, normálne zavolaj doktorke, nech ti vystaví PN, lebo si covid poz. a doma sa vylieč. Paralen a posteľ.

fjane
30. apr 2022

@jankaryan dá, pred hodinou ma objednalo na zajtra v Nitre 👍

jankaryan
autor
30. apr 2022

@fjane dalo sa

dagmarovita
30. apr 2022

@loliki sú karantény, my sme práve.

matullienka
30. apr 2022

@dagmarovita ale po novom sa karantena týka len pozitívneho nie?

dagmarovita
30. apr 2022

@matullienka áno, ti co s nim ziju, neni su v karantenne, jedine, ze by boli taki zodpovední a ostali by doma.