V moči mám penu

saimooon852
30. apr 2024

Ahojte, uz asi 2 mesiace pozorujem ze mam v moci penu. Objavuje sa to 2-3x za den a 3x je moc normalny. Myslel som si ze su to bielkoviny. Ale u praktickeho lekara mi 3x kontrolovali moc a bielkoviny zvysene neboli ani raz. Taktiez som si kupil domov testy na zistenie zapalu. Kde su aj bielkoviny a 2x negativny na vsetko. Poslali ma na ultrazvuk, a oblicky, mocovy mechur vsetko vporiadku.
Co ine by to mohlo byt?

10zabka
30. apr 2024

žeby "zpenena moc"? Po slovensky: spenený moč. Ak neveríš lekárom a testom, myslíš, že nájdeš vešticu na MK, ktorá ti pomôže?

anavixy
30. apr 2024

Nemoze to byt len silnym prudom mocu?
Tu su dalsie priciny, ale nepises, ze by si mal ine tazkosti, tak asi skor nie, glykemia zrejme tiez v poriadku…
https://zdravie.pluska.sk/zdravy-zivot/speneny-moc

lonely66
30. apr 2024

nuž, zrejme prudko štíš

saimooon852
autor
30. apr 2024

@10zabka preco by som im neveril, len nejako nezistili co mi je 😀

10zabka
30. apr 2024

@saimooon852 a myslíš, že to zistíš z odpovedí väčšinou žien na MK, ktoré neštudovali urológiu? Ok, môj názor, určite laický je, že zadržiavaš príliš dlho moč a keď konečne ideš na WC, je spenený, nakoľko tlak je príliš silný.

thirstymonk
30. apr 2024

@saimooon852 Kamoško, neplaš sa. Zahraj sa jeden deň na dievča a šti po sediačky. Normalne bez hanby, však ťa nikto nevidí. Ty podľa mňa pustíš takú prúdnicu, že by si s tým mohol hasiť tatry. A potom jasné, že to pení. Podľa mňa len zbytočné na každé riešenie hľadáš problém :D

petermafo
1. máj 2024

@saimooon852 možno veľa bielkovín v strave

thirstymonk
1. máj 2024

@petermafo to mam aj ja a nepeni mi to 😅

mamina7070
1. máj 2024

vprilis riesis problem je hlava nie mocenie

tundra
1. máj 2024

Uprav nazov temy:"V hlave mam penu"nemas za co...