V ktorých kúpeľoch sa vám páčilo?

18. dec 2023

Dobry den.Viete odporucit kupele, kde sa vam pacilo prostredie, sluzby, jedlo a kde je co robit aj mimo kupelov? Ze je blizko, idealne v pesej blizkosti mesto a pod. Nieco na styl Bojnic. Chcem dat darcek rodicom, je jedno, kde a aj na ake zdravotne problemy su kupele urcene. Su obaja fit, ide len o ten relax a zabavu. Dakujem.

alickapusinka
18. dec 2023

Turčianske Teplice.

isis234
18. dec 2023

Turčianske Teplice. 1* Všetko v jednej budove. Oproti je veľký Park slávy. Blízo i pekná cukráreň.
Kamoška bola v Trenčianskych Tepliciach, páčilo sa jej. Prechádzky pri potoku....park....

alickapusinka
18. dec 2023

@isis234 ja tu bývam tak preto.

cacianka
18. dec 2023

Piešťany. Splendid - na ostrove, alebo Parkhotel kúsok od centra. Vyskúšané po 2x a super.
Park hotel mal stravu famóznu, menej procedúr
Splendid - oveľa viac druhov procedúr.
Mesto za rohom.

isis234
18. dec 2023

@alickapusinka máte krásne bývanie,prostredie. Chcela som ísť bud. rok znovu do Zlatých kúpelov (teraz majú myslím iný nozov..?? ) ale VšZP nemá s nimu zmluvu. fňuk
@cacianka poprosím, Parkhotel má procedúry priamo v budove? nemusí sa ísť von? Do iného hotela?
Ceny tam išli veľmi hore

belaanabela
18. dec 2023

Bojnice 👍Top

oli18
18. dec 2023

Trencianske Teplice. Vela moznosti krasnych prechadzok, vela cukrarni a kaviarni. Najradsej chodim do prilahlych liec domov, vsetko pod jednou strechou mi nevyhovuje, lebo sa von nedostanem cele dopoludnie.

alickapusinka
18. dec 2023

@isis234 veru máš pravdu už si vyberajú. A tie ceny ja nechodím sem tam na masáž ale na bazén drahé. Aj aqwa park tu mame drahé tiež.

isis234
18. dec 2023

@alickapusinka nemali to dať súkromníkom.

cacianka
18. dec 2023

@isis234 priamo v hoteli, v suteréne. Vírivka, rôzne masáže, parafango ( zmes bahno a parafin).
Bazén na celý deň, v teple otvorená terasa so sprchou. Odporúčam si rezervovať procedúry pár dní vopred, keď sme prišli v piatok podvečer, už sa časy nedali veľmi vybrať.
To sme boli pred pár rokmi, tak neviem čo sa zmenilo. Jedlo bolo brutál chutné a veľký výber. Kolegyňa bola niekedy nedávno, veľmi boli spokojní celá skupina, ale neviem upresniť zmeny, v piatok odišla do dôchodku.
V splendide je oveľa viac možností procedúr, takže ako a čo potrebuješ.
Super sú aj Dudince, ale na cestovanie odruky, Levice od ruky, a procedúry rozhádzané, nedalo sa veľmi vybehnúť niekde. Ak je program v liečebných domoch tak ok, ale Dudince sú dedina, skapal tam pes. Nie je tam zle, ale nič. 1 potraviny, 1 kvetinárstvo a 1 textil večne zavretý

isis234
18. dec 2023

@cacianka dík za info... ano Dudince ako píšeš a von z budovy v zime sa mi nechce na procedúry.... skapal pes- len v izbe zatvorený alebo v cukrárni- o ničom- dlhý večer

cacianka
18. dec 2023

@isis234 boli sme, všetko v budove. Prezuvky a župan. Jantár, ale je za kopcom. Iné majú tiež liečebnú časť v budove. Ale za mňa slabosť, dokupili sme si procedúry. A večer karty 🤣🤫

isis234
18. dec 2023

@cacianka karty brávam i ja

daniela2202
18. dec 2023

Bojnice 😁👍👍👍