Uzol v krku

nada351
13. mar 2017

Ahojte vsetci...chcem sa opytat ci si niekto presiel s takym niecim...mam uzol v krku a vtom uzli je hrcka viem mi niekto povedat co to je?moja lekarka.mi vzala malo vzorky tak nevysli vysledky a dalsu vzorku mi nechce.vziat lebo to nerastie...prosim vas poradte mi lebo.som uz zufala nechcem aby bolo neskoro

sardinka336
13. mar 2017

@nada351 a to ta tu ako mame cez net diagnostikovat? A povedat ti čo to mas v krku? V prvom rade máš ZMENIŤ LEKARA!!!!! Okamzite by som sa objednala inemu ORL lekarovi.
Tu je podobná téma, tak si to prejdi a mozno najdeš odpovede. Ale v prvom rade okamzite hladaj lekarsku pomoc inde, ked tvoja lekarka nema zaujem to riešiť...
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/cysta-v-krku-vase-skusenosti-2/

obsadenemeno
13. mar 2017

@nada351 a do buducnosti prestat tolko tocit hlavou, nech sa krk uz nezauzli...... 😉

laurika1432
13. mar 2017

@nada351 neviem vážne ako by sme ti mohli pomôcť. Veď lekárka by ti tento problém mala odstrániť a nie my tu, čo ťa ani nepoznáme, ani sme tú hrčku tvoju v krku nevideli

meusicka
13. mar 2017

@nada351 zmenit lekara, pripadne ist rovno na krcne, pokial ti vzorku brala len tvoja vseobecna. ked ona nebude ochotna, treba ist za inym lekarom... ty za to nemozes, ze nevzali dostatcne mnozstvo vzorky. to je jej problem.

nada351
autor
13. mar 2017

No povedala mi ze je to nador..ani neviem ako som vysla s ordinacie chodim na endokrinologiu.poslalila ma a ja nevie..co dalej...ale aj tak vam.dakujem za vase odpovede...

emcek
13. mar 2017

Dobrý deň, tiež mi asi pred mesiacom našli uzol na štítnej žľaze. Našli mi ho úplnou náhodou, je celkom veľký a endokrinologička povedala, že preto by ho vybrala, avšak bola som na biopsii a ten lekár vravel, že to ešte nemusí nič znamenať. Veľa ľudí má uzly a žijú s nimi celý život. Určite by som ale na vašom mieste ešte raz zopakovala odber, mne presne kvôli tomuto zobral hneď dve vzorky. Zmeňte lekárku a nestresujte, stále to nemusí nič znamenať. Držím vám palce, nech to dobre dopadne 🙂

ella_joy
16. mar 2017

@nada351 ja som tiez mala hrcu na lavom laloku..4x3cm a bala som sa..velmi..biopsia nic nepotvrdila ani nevyvratila,chirurg mi navrhol dve riesenia: bud budeme biopsiu opakovat..alebo lavu stranu vyberieme..tym,ze to bolo dost velke,som to chcela von, ja by som nevedela zit s tym,ze nieco tam mam,a neviem co je v tom,a kedy sa to "zblbne" a zacne tam robit to coho sa kazdy boji..vsetko prebehlo OK a ked som isla na vysledky z histologie,a povedali mi,ze to bolo beningne a vysledky su na 1* som sa rozplakala od radosti. Drzim palce!