Uzliny - rakovina

16. mar 2022

ahojte. mala som covid, zacal mi asi pred dvoma tyzdnami. mala som velku uzlinu na krku, ktora sa mi zmensila, avsak stale tam je, a som z toho dost nervozna… je mozne ze bude trvat este dlhsi cas, kym sa vrati do normalnej velkosti, nakolko este sa preliecujem dalsimi antibiotikami, lebo este to nie je uplne ok. alebo to mam riesit? samozrejme na internete nie je nic ine ako rakovina… dost ma to stresuje, stale si to chytam, a potom mam pocit ze sa zväcsuje. dakujem za rady

rudik0987654321111
16. mar 2022

Možu to spôsobovať aj Antibiotika že sa zväčšujú potom zmenšujú.Netreba to predbiehať už do predu že to je rakovina

autor
16. mar 2022

@rudik0987654321111 lebo tyzden dozadu som mala zinnat, pri ktorych sa mi to zmensilo. vcera som zacala uzivat sumomed myslim sa volaju a od vcera sa mi nezmensovali, presne ako vravis, akoby to nolo aj antibiotikami, citim vzdy dve tri hodiny po uziti taky tlak v hrdle, na mandliach aj, citala som ze to moze byt vedlajsi ucinok… snad sa to do mesiaca da do poriadku.. nemam ziadne problemy ani nic no som tak psychicky v haji ze nedokazem normalne fungovat

rudik0987654321111
16. mar 2022

Antibiotika užívate ako? raz denne abo dvakrát denne ked dva krát skúste len raz abo po polke tablete zobrať

kika831
16. mar 2022

Navratenie uzliny do ´ normalnej ´ velkosti moze trvat aj niekolko mesiacov. Zatial nie je dovod na paniku. Drzim palce a zelam skore uzdravenie

autor
16. mar 2022

@rudik0987654321111 minuly tyzden dva krat denne, teraz mam raz denne. obidvoje su len 250mg, vcera som ale mala dve tablety, doktor mi tak povedal…

autor
16. mar 2022

@kika831 upokojili ste ma.. nakolko som nervozna len z toho, ked vela ludi vravi ze za tie dva tri tyzdne by to malo byt v normale.. v tomto pripade mi trochu aj padol kamen zo srdca.. dakujem vam pekne za pomoc

uhnakova
16. mar 2022

po covide sa uzliny mozu dlho vracat do povodnej velkosti. Ja som dva tyzdne po covide a stale viem uzliny na krku nahmatat. Mala som ich po celom krku vela a velkych, teraz uz nahmatam len dve.

rudik0987654321111
16. mar 2022

Bude trebalo čim skôr doktora informovať otom aby vedel že máte problémy uzlinami kvôli Antibiotikami netreba sa báť volať

tata1401
16. mar 2022

...akurát včera som bola na sone a na uzliny som sa pýtala rádiológa,kôli prekonaniu ovčích kiahní a covidu a vravel mi, že po vírusoch trvá niekedy aj mesiace kým sa zmenšia

autor
16. mar 2022

@tata1401 uff no aspon ze 😩