Uzlinky v slabinách

23lenka
7. nov 2018

Chcem sa spýtať (zase raz🙁) bola som na gynde lebo som si našla akoby hrčku na slabine v nedeľu.. Nasla som ju preto ze ma to bolelo.. Prišla som na gyndu pozrela ma a povedala ze zo spodu je všetko OK.. Začala hmatat hrčku nasla ďalšie dve na tej strane a ešte aj na druhej ale tie ma neboleli a sú cca do 1cm možno jedna trosku väčšia... Dala mi papier na chirurgiu ze asi pruh na slabinach... Ale od toho dňa nedele ma trápi samozrejme aj mierna bolesť v obličkách. Na wcko cikat nemám problém.. Zajtra idem na moc krv a všetko zase raz... Dnes som bola na chirurgii kde vlastne pruh vyvrátil Dr a poslal ma na Sono ktoré mám tiež zajtra... Máte niekto skúsenosť co toto môže byť? Normálne nechápem posledné dva mesiace chodí. Len po Dr a vždy dačo nové príde.... Prídem si ako na hlavu😕 už som prešla ozaj každým dr

23lenka
autor
7. nov 2018

Ešte podotknem ze ta bolesť v obličkách zatiaľ nie je taká ze by som potrebovala dat tabletky, ze da sa prežiť... A nie vždy je rovnaká... A je raz v jednej raz v druhej strane... A dokonca mám miestami pocit ze bolesť prejde k pupku na chvíľku 🙁

chichua
7. nov 2018

@23lenka ja som mala také uzliny,keď som mala toxplazmozu

mimk4
7. nov 2018

@23lenka ja som to mala tiež, pochodila som po všetkých ambulanciách a nič mi nezistili... ja som to nakoniec pripisovala chrbtici a mojej vtedajšej práci / čašníčka/

zbruna
7. nov 2018

@23lenka Ja mam tiez obcasne bolestive hrcky v slabinach, ale bolia ma aj uzliny pod celustami a niekedy aj pod pazuchou. Asi je to nejaky komplexnejsi problem systemoveho charakteru - zacalo to bolestou v panv. dne po urolog. infekcii, stale mierne teploty, nocne potenie, stale akoby "chripkova" slabost ... to vsetko uz cca 1,5 roka. Pochodila som pomaly vsetkych lekarov - od gyndy cez infekcne, reumatologiu, hematologiou, endokrinologiu ... nieco sa v krvi ukazalo, ale stale si so mnou nevedia lekari dat rady. Momentalne som vysetrovana na onkologii, caka ma celotelove CT ☹

23lenka
autor
7. nov 2018

@chichua pre boha? 😱 a to sa da zistiť z krvi? Zajtra idem na odbery
@mimk4 ja nepracujem som doma... Na materskej....
@zbruna Ahaaa tak ja sa necítim choro vôbec.. Ani sa nejak extra nepotim len keď sa veľmi zakryjem v noci... Ja mam v tých slabinach maličké také že ledva hmatatelne... A jedna na pravej strane sa sem tam ozvala od nedele.... A preto si na onkológii? Keď nič nezistili? A krvné testy si mala vždy všetky OK? Moč?

zbruna
7. nov 2018

@23lenka No praveze od zaciatku sa mi v krvi ukazoval reumatoidny faktor okolo 40, co moze znamenat vselico (aj zavazne diagnozy). Podla sona mam generalizovane zvacsenie uzlin, ale lymfom zatial vylucili. Na onko sa mi v krvnom sere ukazala Bens Johnesovej bielkovina, v moci ju zatial nemam. Ale na onko bude zase robit kontrolne odbery. A este mi na imunologii vysiel hranicny SAA (serovy amyloid A)...no nik netusi, ako dat tieto vysledky dokopy (mam k tomu este par dalsich tazkosti).

hamptonka
7. nov 2018

skuste si najst odbornika na linfaticky sistem.RUCNA MASAZ DOKAZE TAKE ZAZRAKY. LEKAR VAM TO NEPOVIE NAKOLKO SA TO NA MEDICINE NESTUDUJE ,MOZNO 2 HODINY PREDNASKA....Zdurene uzlinky pod krkom, hrdlo sa da upravit ,drobne hrcky podpazusie ,ci slabinky ...len nie strojova masaz tam zie su odbornici ,aj ked nechcem nikohu skodit .NO PRAVE DOLEZIE BODY STROJ NEVIE STLACIT

zklackova
7. nov 2018

Ja mavam obcas male bolestive hrcky v podpazusi. Viac krat som bola u dr. a mne sa zapaluju chlpove cibulky ( holenie ). Davaju mi na to gafrovu mast ( hneda smradlava mast ktora vytahuje zapal ) . Ta mi vzdy zaberie no par dni to trva. Ako sprievodne znaky mavam slabost, dokonca spavost co u mna je co povedat a na dotyk to velmi boli. Ak su malicke tak ich az tak necitim ale ak sa zavsuju tak to o to viacej boli. Asi pred 4 rokami som mala az 7 hrc pod pazuchou velmi velkych. Prajem skore uzdravenie

meluela
7. nov 2018

@hamptonka ako takato vecicka pomoze napr. pri lymfome? akoze rozmasirovat tie rakovinove bunky prekne do celeho lymfatickeho systemu?

23lenka
autor
8. nov 2018

@zbruna Ahaaa no tak to bude asi niečo iné co mam ja... Si myslím... Zatiaľ všetky výsledky OK... Dnes mi idú robiť podrobné krvi a močové také že mi ešte nerobili takže čakám co sa bude diať.... A na Sono ti co povedali? Ja idem dnes... Ale Sono orgánov mam za sebou a to je ok

zbruna
8. nov 2018

@23lenka Ahoj, no povedali, ze "generalizovane zvacsenie uzlin", ale nejaky extrem zatial nenasli

mogaa
8. nov 2018

@23lenka tie hrčky môžu byť uzliny....poznám kočku čo mala to isté, najskôr si nahmatala jednu hrčku, poslali ju na chirurgiu, potom išla na krv, brala silné ATB že to môže byť zo zápalu a má ísť opäť na krv, ak by jej to neprešlo tak hematológia.....chirurg čo jej nasadzoval tie ATB ju ešte po dobratí ATB poslal na gyndu....ono je to tak že najskôr sa musí vylúčiť zápal, potom sa posiela na hematológiu, tam sa robia podrobnejšie výsledky krvi...môže to byť čokoľvek - od zápalu, cez hematologické ochorenie až po onkologické ochorenie...preto tie vyšetrenia a behanie po doktoroch....ale ak to máš na oboch stranách tak je to pravdepodobne zápal, len treba zistiť čoho....

23lenka
autor
8. nov 2018

@mogaa no mam na oboch stranách tie uzliny najväčšia je 1.2cm na každej strane mam po 3...a že aj štruktúra je taka akoby prebiehal zápal niekde a nevedia kde... Ja som bral ATB v septembri penicillin penbene a teraz ďalšie ATB mi dali od piatku na 5dni...Aj počas ATB mi bolo vlastne zle teda od nedele začali tie bolesti uzlín teda tej jednej hlavne.... Som zvedavá čo zistia lebo 2 mesiace si podávam klucky u Dr... Začalo to tlakom. V hrdle a sťažené prehltanie a už som v slabinach... Kde sa dostanem zajtra.. 🙈🙈🙈

mogaa
8. nov 2018

@23lenka no tej kamarátke na tej gynde zistil uzlinky aj na druhej strane, tak potom ten chirurg povedal že to vyzerá na zápal lebo mala aj zlé leukocity, tak jej nasadil ďaľšie ATB - ale také silné že sa zarábali v lekárni a tam ich musela aj vypiť, keby dostala reakciu....potom mala týždeň počkať a opäť na krv....ale ona má aj myom na maternici, takže najskôr bude musieť riešiť to a asi až potom hematológia....aj keby ju poslal na hematológiu a má zlé výsledky tak najskôr vylučujú zápal - sestru tak poposielali - zubár, ORL, gynda...a aj tak jej nezistili že z čoho to má, ale ona mala veľa trombocytov a nevedeli z čoho...a okrem toho xy vyšetrení na hematológii - to jej robili aj vzorku z kostnej drene (teoreticky leukémia,len tam by boli oveša vyššie hodnoty ako má ona) ...

23lenka
autor
8. nov 2018

@mogaa no nechám sa prekvapiť ja som ale prekonala helikobaktera tam som mala trojkombináciu ATB a vraj sa ľúbi vrátiť tak možno sa mi vrátil a on vie narobiť galibu.... Len sranda ze idem riešiť krk co sa mi zle prehlta a skončím s bolavou uzlinkou na gynde na chirurgii a už u svojho Dr na krvné testy a močové... Ale vraj nejaké veľké tešiť mi dali robiť... Jedny budú zajtra predbežne ale ze dôležité sú budúci týždeň.... Dúfam že do vtedy sa nenájde dačo ine

hamptonka
8. nov 2018

dievcata prvy krok k zdraviu ked lekar nevie preco ale da rovno ANT.pre istotu..hm...to sa vam paci ? hladat informacie ,nie u lekarov ale ..biorezonancia, cinska medecina a ine...skuste ,no to chce zmenit postoj k chorobam ...blaboli o duchovnych pricinach a tak ....dozviete sa zaujimave veci ...

23lenka
autor
8. nov 2018

@hamptonka no aj mne dali atb a nevedel moj obvodak ze na zaklade coho ze boli zbytocne...on mi ani jedny nepredpisal...a po atb bez zmeny...biorezonancia?Co to je?

hamptonka
8. nov 2018

neinvazne zistenie preco sme chori ,bez zasahu sa dozvies viacej ako po roznych odberoch a nic.....moje deti ked mali prve ant.a choroba sa vratila o 3 tyzdne a ze zase chcela dat dok.ant som ju poslala do riti ,lebo nevedela preco ....a ja si vazim vedomosti starych mam tak som patrala preco..hus parazity sa odstranili deti boli zdrave ...a su najzdravsie deti v skolke ...najdi si vo svojom meste co okolo urcite najdes niekoho...ked si zratas co staja lieky ,cas .nervy a nevies nic ....tak sa oplati investovat...ziaden lekar nie je skoleny aby vyliecil ale aby predpsoval lieky ....kto financuje medicinu_?

hamptonka
8. nov 2018

ja robim aj linfomasaze preto viem aj o hrckach ,uzlinkach co myznu ked im venujes inak cas ,ako ked lekar cumi a nevie,

meluela
8. nov 2018

@hamptonka prosim ta nezavadzaj tu ludi .. tahaj radsej peniaze z niekoho, kto chce schudnut ale nemasiruj ludom uzliny a neposielaj ich k sarlatanom, lebo takouto sprostostou mozes zabit niekoho, kto mal povodne vysoku, viac nez 90 percentnu sancu na vyliecenie, ale kym bude riesit *coviny tak bude zatial v 4 stadiu a moze uz potom si vyberat nahrobny kamen rovno

hamptonka
12. nov 2018

Ahoj @melela....eviem o akom tahani penazi hovoris....vsetko co pisem su skusenosti ktore ludom pomahaju , ja som vsetko oskusala na vslastnej kozi , ja to nerobim . Asi nevies ako veci funguju ,tak si zaujala agres. postoj . JE to ok ,vsetko co nepozname je neprijatelne ,odudenia hodne a rizhodujeme za vsetkych . JE TU KOMUNIKACIA ako si si nevsimla, kde sa pise , ze lekar nevie ,nevie a predpisuje antib. co aj tak nezaberu.....TVOJ NAZOR NODSUDZUJEM TAK PROSIM NENAZYVAJ ANI TY lekarov co robia biorezonaciu za sarlatanov,najprv si nastuduj o com to je....ja chodim k lekarom co im kolegovia nevedeli pomoc v ich tazkych momentoch zivota....ked zacali robit to co robia odsudzovali ich aj kolegovia ...ako ty,nepoznam odsudim..tos ale kolegovia chodia liecit si k nim teraz rodinky....ja nehovorim aby nechodili k lekarom,citaj ...ked lekar nevie...... tak ty nenapadaj mna ze taham od niekoho peniaze, ja tu len hovorim o moznosti ktora mojho otca zachranila ,prezil, aj vdaka tomu ze aj on uveril v ine moznosti ....ale ja tu mozem pisat kolko chces ,pokial nestretnes dalsiu informaciu,tora ti povie zamysli sa . Pri ktorej nebudes ty vraviet citujem teba *coviny . Vela zdrvia vsem ...ja len nie vzdy veci su take zle ako sa zdaju...nahrobne kamene ma nikedy nenapadli ,ani ked bol moj otec na Iske .....lekari robia co mozu ,ale ked uz nevedia odkial vietor fuka .....musime si troska niest zodpovednost za zdravoty stav....Kludne utocte, skusenosti mi nik nevezme.....a ak aspon jedna z vas pozrela co dokaze pristroj ktroty samozrejme bol zostrojeny pre armadu ,isto mate co pripisat ....

lubovnan
1. dec 2018

Na vyčistenie lymfatického systému sa nám osvedčilo homeo Lymphomyosot. Existuje vo forme kvapiek aj tabliet.

jazminn
22. dec 2019

@lubovnan ale vraj to treba brať niejako dlhodobo, minimálne tri mesiace, aby bol efekt? mam opuch lymfatickej uzliny pod pazuchou a tiež mi nevedia prísť na to od čoho to je, zápal v organizme je, lebo CRP je 40...ale mne nič nie je, aj krvný obraz je dobrý, mamograf, usg, aj hematologické vyšetrenia krvi sú OK.

h0sher
22. dec 2019

ta prva spred roka,co mala bolesti v uzlinach,v casti obliciek sposobuje chlamydia trachomatis....... ta je za vacsinou z tychto problemov....
bolesti usi
bolesti sliach, zapalene slachy,zapalene klbiky v prstach,zapal v patach, zapal v panve,vynechava menstruacia, zapal v podbrusku,zapal ocnych spojiviek, bolest v uzlinach v trieslach,podpazusi

vela tychto veci spusta borelioza,

pri CTR=chlamydia trachomatis velmi tazko vychadzaju pozitivne elisa testy, trebalo by testnut poriadne krv, ZAKAZ TESTOVAT MOC NA CTR!!!!!!!!! je to bunkovy parazit,ktory nemoze prezit v moci (zaklady biologie a molekularnej mediciny)

lubovnan
24. dec 2019

,@jazminn kup si jedno balenie 100lm a uvidiš, skôr sa môže opuch vrátit ak ostáva problem ktorý to spôsobuje. V každomm prípade ti začne čistit lymfaticky sýstem. Treba dodržať pokyny : 15-20 kvapiek 3x denne bez vody alebo len v troche vody..

jazminn
24. dec 2019

ok Ďakujem

jazminn
26. dec 2019

Je to názor mladej ženy na homeopatickú liečbu, nikdy som nič podobné nepočula, čo Vy na to:
Ja osobne skusenost nemam, pretoze to odmietam brat a davat detom kvoli osobnemu presvedceniu...a to sa mi zatial potvrdzuje pri pozorovani svojho okolia a rodin, kde sa homeopatika uzivaju...som toho nazoru, ze je to velmi diskutabilna a nevyriesena otazka aj v medicinskych kruhoch...a ze tato liecba negativne vplyva na dusevny aj duchovny zivot cloveka, co sa odzrkadluje aj po niekolkych rokoch od uzivania...ja naisto nedoporucujem. A ak ste veriaca, myslim ze aj vyjadrenia Cirkvi su jednoznacne proti.

jazminn
28. dec 2019

@lubovnan tak zohnala som tabletky, dnes 4x beriem 3 tabletky... no uvidím, či ten opuch aspon trochu zareaguje...

jazminn
6. jan 2020

@lubovnan beriem 13 den, no opuch sa nemenší...bez zmien