Uzlina na krku počas Covidu-19

mec321
5. mar 2022

Ahojte, vcera som si nahmatala pravdepodobne väcsiu uzlinu na pravej strane blizsie k strede krku, asi 1,5cm, nakolko mam covid, mozno to suvisi prave s tym… chcela by som sa spytat, ci si myslite ze je to normalne, aby bola taka velka, .. sni neviem ci taka velka bols vzdy alebo nie, oproti druhej strane je dvojnasobna.. kazdopadne mimo choroby som sa nepotila nemala teploty ani ziadne problemy…
dakujem za rady..

mec321
autor
5. mar 2022

uz to mam tak ubolene, stale si to chytam.. neni nejak extra bolestiva, viem ze predtym pravdepodobne taka velka nebola..

luccija
5. mar 2022

@mec321 áno veď telo sa bráni uzliny sú zväčšené nechytaj si to

mec321
autor
5. mar 2022

@luccija viac sa bojim len toho, ze naozaj neviem ci taka velka nebola uz pred chorobou.. neskumala som to vtedy.. neriesila.. a teraz sa len modlim aby sa do mesiaca vstrebala 😫

mec321
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uhnakova
5. mar 2022

ja som mala takto navrete uzliny po celom krku, robí to ten covid. A ešte aj strašne boleli, prikladala som si na ne studené veci z chladničky, chlad mi pomáhal proti bolesti. Neboj, postupne (po desiatich dňoch) sa uzliny zmenšia do pôvodného stavu.

mec321
autor
5. mar 2022

@uhnakova dakujem pekne za radu 😞 nikdy sa mi pri chorobe uzliny nezväcsovali 😞

uhnakova
5. mar 2022

@mec321 ani mne nie, toto bol uplny extrem, mala som plny krk hrciek a este aj boleli ako blazon. No ale preslo to, aj ked teda trvalo to.

mec321
autor
5. mar 2022

@uhnakova no snad to bude v pohode, vdaka este raz.. 🙏🏻