Uzlina na krku

19. mar 2022

ahojte, cca 1.3 mi zacal covid, nasla som si aj uzlinu na krku skoro 3cm, teraz je uz 19.3 a stale je dost velka, mozno take 2cm.. bojim sa toho, neviem ci som ju tam mala uz predtym alebo nie..

kazdopadne mi vraveli ze to moze trvat aj dva mesiace kym sa to vrati do normalu.. preto som sa chcela spytat ci to je naozaj tak a ci je normalne ze je este stale taka velka? dakujem

alebo je mozne ze ta krcna uzlina tam moze byt aj zo zleho zubu? respektive budu mi trhat osmicku nakolko ten zub sa mi v priebehu dvoch mesiacov uplne rozpadol. mam povolene dasno, otvora sa mi, bolelo ma to.. taktiez som mala prievan a pichanie v uchu.. je to ns tej istej strane ako ta uzlina..

uzlina je pohybliva, sice neboli, ale je mäkka.

ked som sa na to spytala doktora, ten mi len povedal, ze keby ju tam mam taku uz dlhsi cas a keby mam nieco vaznejsie ze by sa mi to za dva roky uz davno prejavilo…

vdaka kazdemu za radu.

ildiko36
19. mar 2022

Môj brat po infekcnom ochoreny ma na krku uzlinu už vyše 10r.nič mu s tym neurobili, chodí občas na sono čo si sam zaplatí aby to bolo pod kontrolu, ma to velke ako orech a velmi mu to vydno, problemy neroby akurát len esteticky problem, kvoli tomu si nechal narásť bradu aby nebolo vydno