Uzlík na štítnej žľaze

sisa_89
31. aug 2021

Ahojte , čaká má endokrinologicke vyšetrenie . Našli mi uzlik na stitnej zlaze . Žiadne problémy nepociťujem iba rýchly tep a akokeby preskakovanie srdca už viem že je to si z toho uzliku . Prosím je tu nejaka žena ktorá má rovnaký problém ? Liečite sa liekmi ? Prípadne otehotnela ste po tomto bez problému ? Dakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy57
31. aug 2021

@sisa_89 tiez mam uzlik na SZ, neberiem ziadne lieky, s tehu neviem ako, lebo ja mam este aj PCOS...ale uzlik mi pravidelne sledovali, sleduju, nerastie...takze je vsetko ok

katiii811
31. aug 2021

@sisa_89 mne zistili uzol v tehotenstve, nemala som ziadne problemy, keby ma gynekologicka neposlala k endokrino tak ani neviem ze nieco take mam alebo teda tomu by som to nepripisovala urcite....najprv ma len endokrinologicka sledovala, dostala som lieky, ale cca po 2 rokoch dr zistila ze sa zvacsuje, tak som to dala vyoperovat a nastastie to bolo ok.. lieky beriem stale, ale to zavisi vsetko od vysledkov, ci dr lieky nasadi alebo nie.. a druhe tehotenstvo som zatial neriesila takze v tomto neviem poradit..