Úzkosť a Xanax

jessi06
18. jan 2023

Dobrý deň už od novembra mam úzkosť. Prvé lieky atarax, xanax, citalopram,lyrica teraz arktenis včera po pol tabletke otras hrozna úzkosť, nervozita.... Smútok... Únava... Vecer som nevedela zaspať budila som sa na potenie a nepokoj v tele aby som zaspala musela som si dat xanax na ukludnenie. Pred 6timy rokmi som mala títo tiež no dopadla som tak ze mi antidepresíva nepomohli stav len zhoršili a skončila som len na xanaxe a potom to aj samé prešlo. Niektorá z podobným trápením?

luccija
18. jan 2023

Od novembra Ti vymenili toľko antidepresív?veď to nestihli ani zaucinkovat.Davat si pravidelne ukludnovak pokým zaberu AD môže to byť tým, že si menila lieky a začínaš znova

jessi06
autor
18. jan 2023

@luccija ty berieš nejaké?tento krát som mala už 3jo a nie hneď samozrejme.

jessi06
autor
18. jan 2023

@luccija teraz mam arktenis aj to len polku a mam pocit ze po nich sa my úzkosť zhoršila. Mam aj atarax po ňom mi je dobre no len istý čas potom mi nestačí čiže samotný mi je slabý. Predtým mi pomohol len xanax aj keď je návykový

luccija
18. jan 2023

@jessi06 nie, ale poznám ľudí čo sa ich berú.asi po 6 t sa dá povedať či liek zabral.Zatial užívaj ukludnovak nech Ti nie je zle.Ja som brala Lexaurin pri tetanii, keď Ti záberu AD znížia dávku.Netreba sa toho zase báť a možno budeš potrebovať vyššiu dávku Arketisu nájsť dávkovanie nie je lahke

jessi06
autor
18. jan 2023

@luccija bojím lebo mam aj z krvou problémy ale podľa lekára to môžem brat môže sa zevraj aj v tehotenstve no má plno vedľajšich účinkov.

luccija
18. jan 2023

@jessi06 všetko má nežiaduce účinky treba dostať tu úzkosť pod kontrolu

jessi06
autor
18. jan 2023

@luccija to je pravda, lyrica mi sadla no po mesiaci sa mi ukázal vedľajší účinok a ten bol bolesť kĺbov.. Svalov v ľavej ruke vysadila som ju boli menej.Arketis sa vraj môže aj v tehu no neverím ze je až taký bezpečný.

dadadagmara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadadagmara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jessi06
autor
6. apr 2023

@dadadagmara nemám sama ho používam skúste pýtať obvodného alebo psych.