Užívanie karnozínu

20. feb 2022

Dobrý večer.Užívajú Vaše deti karnozín(z nejakých objektívnych príčin,samozrejme).Doba užívania býva individuálna,no mńa by zaujímalo,či sa dá bez problémov vysadiť.

rumba01
23. feb 2022

no my s nim mame v rodine skusenost, sestra ta ho dava mojmu synovcovi lebo mal problemy s pozornostou a teda chodili, riesili, ze kde moze byt problem a lekar im toto doporucil vyskusat, tak ak by si chcela nieco vediet kludne sa pytaj a pozistujem od segry 🙂

autor
24. feb 2022

@rumba01 vdaka,najma ,ci sadil a zlepsila sa pozornost,porozumenie.Ci sa na zaciatku nestal hyperaktivnejsi,nervoznejsi,kym si zvyklo telo.😊

autor
24. feb 2022

Ci sadol oprava

rumba01
14. mar 2022

zlepsila, je vidiet, ze teraz aj dlhsie vydrzi napriklad pri kresleni, ze nie je taky, ze minutu nieco a hned odbieha k niecomu dalsiemu, jeho pozornost udrzat to teda dalo zabrat, aj ked mi ho doniesla, ze isla k lekarovi alebo tak, tak ozaj mi to dalo zabrat, ale teraz je to lepsie 🙂 vies co to neviem, to nejako nespominala, akurat, co viem, ze hovorila, ze dobre je davat to rano alebo teda okolo obeda, ze nie na vecer

autor
14. mar 2022

@rumba01 dakujem pekne.

rumba01
16. mar 2022

nemas za co, ved ak by ta este nieco zaujimalo kludne si aj IP mozeme popisat 🙂

autor
16. mar 2022

@rumba01 vdaka

zlatkapaps
18. mar 2022

Dievcata malo by to akoze len ohladne tej pozornosti pomoct? Este som o tom nepocula a teda by ma to zaujimalo, ze aky vplyv by to mohlo mat na deticky.

autor
20. mar 2022

@zlatkapaps kuk google,z vlastnej skusenosti Ti neporadim,co sa tyka deticiek urcite aj indi vindi je to.

1radula1
21. mar 2022

@zlatkapaps áno, pri deťoch má karnozín veľmi prospešné učinky, viem to z vlastnej skúsenosti. Dokonca deťom vie pomôcť aj so spánkom večer, čo teda ja oceňujem, lebo naša Dominika to bol taký čert, je naša vysnívaná, vymodlená, ale niekedy čo zvykla dokazovať aká bola agresívna, prudká, tak to som až nechápala. A teraz je fajn.

autor
21. mar 2022

@1radula1 mohla by som sa opytat,ktory karnozin,aku znacku ste davali?Karnozin extra od Carnomed ci priamo od dr.Kuceru,prip.nejaky iny.Aj ja chcem nasadit.

1radula1
23. mar 2022

Ten od Carnomed. Pozerala som, že už sa kadejaké dajú kúpiť, ale teda nám sa tento osvedčil, tak meniť nebudeme. Malej robí dobre, takže u nás vybavčo 🙂
Aké problémy sú u vás? Ak teda ti nevadí o tom písať.

autor
23. mar 2022

@1radula1 dik za odpov

autor
23. mar 2022

@1radula1 odpoved.U nas hyperaktivita a pozornost.Plus mame aj dg pas

1radula1
31. mar 2022

To nie je málo veru, ale tak podstatné je to, že keď sa človek dieťaťu venuje, tak to ide. Ja Ti poviem, že som rada, že vidím, že Dominika je na tom lepšie. Že každý deň proste je lepšie a lepšie. Síce sú dni kedy je to horšie, ale tak my tiež proste máme svoje dni, kedy sa necítime najlepšie, takže to je také pochopiteľné. Ale myslím, že aj u vás by toto mohlo pomôcť. Len je podstatné pravidelné užívanie 🙂

autor
4. apr 2022

@1radula1 vdaka

janula2511
27. jún 2023

@rumba01 to je nejaký carnozin aj pre deti?