Užívali ste liek Peritol?

pupetko263
30. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s užívaním lieku Peritol mám predpísaný 3x1 tabletku len sa bojím že budem ospala lebo sa vraví že uspava je to pravda? A pomohol niekomu na pribratie? ďakujem

lahela
30. aug 2023

Áno, pribrala som, ale fakt som len spala a jedla, bola som vtedy doma, popri práci si to neviem predstaviť

pupetko263
autor
30. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@lahela no veď toho sa bojím toho že budem ospala mám 2 deti musím fungovať neviem čo mám robiť

lahela
30. aug 2023

@pupetko263 ja mám tri 😂 dvojičky vtedy mali 5 rokov, to som zvládla, spala som kým boli v škôlke, poobede som tych 5-6 hodín dokázala fungovať

pupetko263
autor
30. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@lahela len teraz ich mám doma a ešte šoférovať keby som užívala len polku?

deti95060810
30. aug 2023

mala som...lepšie som jedla. ale nepribrala.
s tým šoférovaním si to musíš odskúšať sama. keď budeš doma, uži tabl. a odpozoruj či si ospalá... ja som po tomto lieku ospalá nebola...

suzitok
30. aug 2023

Nemusíš tu každý týždeň zakladať novú diskusiu 🙂 Na toto ti už bolo zodpovedané. Skús si to dať večer a uvidíš, aký to má na teba vplyv. Kamoška to užívala tiež a neuspávalo ju to vôbec. Ja som ti už svoje skúsenosti popísala v predchádzajúcej diskusii 🙂

miamia04
30. aug 2023

@suzitok zdalo sa mi voľajako známe 🙂.

monulienka242
30. aug 2023

Ahoj, skús brať polovičku, príp. na začiatok len štvrtinku, uvidíš ako to zvládaš. Ja som kedysi veľmi dávno brala po celej 3x denne a mňa to uspávalo, aj keď postupne si telo zvykne a potom už je to v pohode.