Už rok mám zvýšenú teplotu

yella8888
17. nov 2020

Ahojte dievcata, chcela by som sa s Vami poradit s tym ze mam uz cca rok dlhodobo zvysenu teplotu, kolise to od 36.8 do 37.6, zvycajne 37.1..ale cudne je ze zvysena teplota trva cca 2 tyzdne a potom na nejaku prestavku cca 10 az 14 dni mam normalnu teplotu..zatial vysledky krvi vsetko ok, aj gynekologia a zuby..bola som na rontgene..nechapem preco sa tie teploty striedaju..mate prosim niektora skusenost? Dakujem

kayyaa
17. nov 2020

A nemas to hormonalne ?
Niektore zeny zvyknu mavat po ovulacii do menstruacie mierne zvysenu teplotu...ja tiez mavam obdobia, ked mam tie cca 2 tyzdne okolo 37-37,1 a potom zas 2 tyzdne 36,5...

yella8888
autor
17. nov 2020

@kayyaa odpozorujem to, len predtym som to nikdy nemala

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzikak
17. nov 2020

nemas nejake stresy ? Kamoska takto mala pred a pocas rozvodoveho konania.....alebo stres z prace-nemenila si nedavno pracu napr. ?

danielahamar
17. nov 2020

Mononukleoza, stres, infekcia kliešť? Môj prechodil mononukleozu takto, ale mal neskutočnú únavu a slabosť.

lubiss
17. nov 2020

ja som to mam po potrate respektive mi to zacalo po potrate a trva doteraz....nic mi nezistili len ze mam slabo pozitivne zvysene mykoplazmy...ale kedze mam antibitika a do ovulacie som sa citila uplne ok a fit ziadna unava nic a teraz par dni do menstruacie som zas unavena a citim zvysenu teplotu tak to bude asi hormonalne...i ked nikdy predtym som nic take nemala potrat ma uplne zdravotne rozhodil..

petkovamama
18. nov 2020

Mala som nieco podobne pred 21 rokmi .Presla som si XY vysetreniami ,vsetko bolo v poriadku .Robili mi laparoskopicky zakrok maternice ,ta bola pretocena a nakoniec zistili ze je to slepe crevo ,ktore sa pomaly chystalo vybuchnut,ale mna nic nebolelo .

eriksonka1234
18. nov 2020

@yella8888 od svojich 11 rokov mam zvýšenú teplotu, na chvíľu zabrala operácia dutín, potom som mala opäť, najčastejšie mávam od 37,2-37,5. Neriešim, bodaj by každý mal len to.