Už päť dní mám bolesť pŕs - čo to môže byť?

dalele
7. apr 2021

Ahojte baby,som tu nova a potrebovala by so poradit. Uz asi 5 dni man neuveritelne bolesti prs az neznesitelne a pred dvomi dnami som si objavila slabu ciaru pod brucho,ale bola som pred dvomi tyzdnami u doktora a povedal ze tehotna nie som. Co to moze byt?dakujem za kazdu radu

norita445
7. apr 2021

Skus si znova urobit test ja som bola tak a už som 2 mesiac tehotna drzim palce

dalele
autor
7. apr 2021

@norita445 test som si este nerobila,ja som bola na normalnej prehliadke,ale teraz mam v sobotu dostat menstruaciu,moze to byt aj z toho,aj ked som nikdy nemavala bolesti prs pred menstruaciou? Dakujem

belllinka
7. apr 2021

@dalele ano, pred menstruaciou je to normalne

norita445
7. apr 2021

Ano može to byť pred menš to mava skoro každy ja som mala menš 2 mesiace a pritom som bola tehotna .. skus si urobiť testik a uvidiš

pininka1
8. apr 2021

@dalele u mna to bol jednoznacny znak tehotenstva, a boleli fakt priserne, pred ms ma nikdy takto neboleli.

dalele
autor
8. apr 2021

@pininka1 presne ze to tak nepoznam pred ms a este mi aj stvrdli a potom ten slaby pasik pod bruchom, taky som mala pri prvom tehotenstve ale az od 5tom mesiaci,ale to bolo uz pred 10mi rokmi,tak neviem. Ale chcem pockat do ms,ked budu meskat robim test

dalele
autor
8. apr 2021

@belllinka ale ze ja som to nikdy nemavala len bolenie krizov ,preto mi je to cudne,lebo uz mam 36 rokov a teraz zrazu zmena. Dakujem

tinkajan
8. apr 2021

To bol moj prvy priznak tehu ❤️

pimpulka
8. apr 2021

@norita445 prosím ta ten menzes a bolesti pŕs počas tehotenstva si mala aký? Klasicky ako vzdy co sa trvania týka, aj bolesti? Alebo len slabe spinenie? Lebo uz 2 mes mam tiez zvláštne stavy, test som si este nerobila, no menzes bol ako vzdy , nie slabsi

belllinka
8. apr 2021

@tinkajan ani ja som to pred menstruaciou nikdy nemavala, zacalo to tak okolo 35-teho roku

norita445
8. apr 2021

@pimpulka prstniky ma boleli zo vsetkeho najviac menohla som sa dotknut tyžden ma tak boleli potom vsetka bolest presla menstruaciu som mala pravidelne ako kazdy mesiac bola 1mesiac bolo spinenie a2 mesiac som mala silny ale len 3 dni a hned sa mi to nepozdavalo isla som k gyneg a povedal mi ze som 2 mesiaci tehotna

dalele
autor
9. apr 2021

@belllinka mala si pravdu je to ms, dakujem tak mam novy symptom 😉