Už nekojím a mám hrčky v prsiach

martinka117
26. júl 2014

Ahojte baby nekojim uz od pondelka dakych 5-6 dni prsia ako take ma uz nebolia ale mala som vela mlieka a teraz citim stale take hrcky ked sa na mna mala zvali alebo spim na bruchu velmi to boli viete miporadit ci je to ok? Dakujem

lenkalienkam
26. júl 2014

no a prestala si kojiť len tak alebo si bola u lekára a on ukončil kojenie- normálne to nie je. Určite chod k lekárovi poprípade na pohotovosť na gyn.odd.- tam ti poradia.

map0007
26. júl 2014

Ahojky,ja nekojim rok a tiež mám hrčku na prsniku.Mala sa pomalý oducala od prsnikou a mliečko sa pomalý stracalo,ale ak stačim prsník stale sa mi robí ako kolostrum.Minulé som bolá s tým u lekára,lebo ma to aj boli a vyšetril ma a odporučil na sono.Povedal že mám zdurenu mliečnu zlazu,ták 15 dni som objednala na sono.Vravel že až po sone určí ci bude treba nasadiť lieky.Ták uvidim.Skúste si prsia premasirovat pod teplou vodou alebokrémom a skusit či nejde ešte mliečko,ak Vám pôjde ták povytlacajte troška,alebo skúste odsavackou,aby sa Vám nezapalili prsniky.

martinka117
autor
27. júl 2014

no urcite to bude daco take ze zdurene zlazy a prestala som len tak lekar to schvalil s tym ze ale neda mi nic na zastavenie mlieka ze pockame a uvidime kazdopadne to su dost velke hrce takze idem zajtra k nemu a uvidim co mi povie ale zas vytlacat moc nechcem aby sa zas nezacalo tvorit dalsie neviem no

sana15
27. júl 2014

@map0007 ja mam toto iste, ale mierne bolestivu (rep.ja to skor vnimam ako uzlik,pripadne zdurena cast mliecnej zlazy) na dotyk-zacalo to pred 3 mesiacmi a pritom z toho prsnika uz 10-11 mesiacov nekojim. Zrovna na zajtra som objednana k dr. ale tiez si myslim,ze ma posle na sono